Skocz do zawartości

Projekt CC...


darus84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no tylko pochwalic.

zaglądając tu myslałem ze zobacze wiesmackie "CA" poprzyklejane plastelina słupki itd

monitorek REWELACJA!!!!

ale (jest to oczywiscie moje zdanie) na początek to pomalowałbym cc na jakis kolorek fajny (sprawa gustu) aha no i zeby lanzarki zagrały to raczej nie obejdzie sie bez wyzucenia tylnych siedzonek :)

ale tak czy owak moja ocena to 5+/6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykonanie niezle widac sporo pracy w to wlozyles

dobor klockow juz niekoniecznie

 

 

Dziękuje za wszystkie pozytywne opinie ! Naprawde miło jest czytać tyle pozytywnych opinii na temat swojej roboty...

 

Co do doboru klocków... W sumie to ta zabudowa powstawała przez ok 3lata ... Oczywiście pomiędzy miałem ze sto róznych skrzyń , głośników , wzmaczniaczy itp... Nie wjem o jakich klockach mówisz , ale wjększość komponentów trafiało mi sie w ręce przez "przypadek" albo kupowałem za pare groszy (Burning desire kosztował mnie ok 200 zł) Dlatego takie komponenty a nie inne... Ale już aktualnie myśle nad zupełnie nowym rozwiązaniem i zabudową... Ale o tym być może wkrótce... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wstępie,

Kawał dobrej roboty, a najbardziej cieszy, że wszystko zrobiłeś sam jak piszesz za nieduże pieniądze...

Nie ma nic lepszego jak budowa systemu własnymi rękami, a nie pójście na łatwiznę 'bo się ma hajs':)

Ogolnie wszystko ladnie, schludnie i estetycznie. Zabudowa monitora profi!

Co do wzmacniacza Velocity, mam taki sam i proponuję odkręcić przednią klapę a zamiast niej dać plexi, wnętrze jest dość pokaźne i w środku są ładne diodki:) Do tego jakieś subtelne oświetlonko i będzie naprawdę git. Napisz jeszcze jak daje sobie radę z tymi dwoma lanzarami?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wstępie,

Kawał dobrej roboty, a najbardziej cieszy, że wszystko zrobiłeś sam jak piszesz za nieduże pieniądze...

Nie ma nic lepszego jak budowa systemu własnymi rękami, a nie pójście na łatwiznę 'bo się ma hajs':)

Ogolnie wszystko ladnie, schludnie i estetycznie. Zabudowa monitora profi!

Co do wzmacniacza Velocity, mam taki sam i proponuję odkręcić przednią klapę a zamiast niej dać plexi, wnętrze jest dość pokaźne i w środku są ładne diodki:) Do tego jakieś subtelne oświetlonko i będzie naprawdę git. Napisz jeszcze jak daje sobie radę z tymi dwoma lanzarami?

pozdrawiam

 

No szczerze myślałem nad tym , żeby zrobić plexi , ale boje sie że pozbawie Go kawałka radiatora...

 

A jak daje rady... Sam wjesz ile mocy ma ten wzmacniacz... do tego 2 x 15" ... Gra naprawde potężnie ! Grało by napewno 100razy lepiej gdyby skrzynia była odpowiednio dopasowana do tych głośników... Ale ja jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...