Skocz do zawartości

a moze 3 way zwrotka Alpine F1 ????


djmadden
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To może całe zestawy na allegro F1 są nie oryginalne ? :przestraszony:

Co chodzi o fundusze to wolałbym nie przepłacać ile trzeba minimum wydać, żeby było przyzwoicie?? może ktoś dorzuci zwrotki do średniaka to chętnie kupię razem .

 

a czy Znajdzie cos do 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktos kupuje zwrotke od innego zestawu i zakłada do swojego to wg mnie bzdura... Za te same pieniążki czasem można złożyć na markowych elementach z polinka i jakość dzwięku jest na prawdę rewelacja.

Ale to tylko moje zdanie. Powodzenia w szukaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TU masz ładny zestawik z F1 http://allegro.pl/te...1768397847.html też się na niego czaję więc kto pierwszy ten lepszy:P

ciekawa ofeta

Jak już ktos kupuje zwrotke od innego zestawu i zakłada do swojego to wg mnie bzdura... Za te same pieniążki czasem można złożyć na markowych elementach z polinka i jakość dzwięku jest na prawdę rewelacja.

popieram cie w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktos kupuje zwrotke od innego zestawu i zakłada do swojego to wg mnie bzdura... Za te same pieniążki czasem można złożyć na markowych elementach z polinka i jakość dzwięku jest na prawdę rewelacja.

Ale to tylko moje zdanie. Powodzenia w szukaniu :)

 

Bardzo chętnie jesli ktos by mi coś takiego wykombinował to z pewnością bym nie dobierał od innych zestawów tylko dokładnie do swoich klocków. Ale kto mógłbym dla mnie zrobić takie zwrotki w cenie do 200zł ???:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem sie ostatnio czy przypadkiem to nie Oni wykupili cał stock ponad 20 sztuk które niedawno pojawily sie na allegro w bardzo niskiej cenie

Bo ktos zgarnąl na raz cała pule - zastanawiałem sie kiedy wypłyną, no i kilka dni po tym pojawily sie u nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok..ale do kogo..ktoś z okolic Katowic albo Śląska ? Jest szansa na oszacowanie wstępnie kosztów ... może się okazać że taka zwrotnica z F1 za 333 pln, jednak jest okazyjna :wink2:

 

Pozatym i tak chyba trzeba zacząć od jakiegoś projektu..

 

Wydawało mi się że zwrotnice projektuje się pod konkretne przetworniki - do tego były by dane "papierowe".

 

Domyślam się że chodzi Ci o to że ten sam sprzęt może zagrać różnie w różnych autach..ale czy aż tak żeby miało to wpływ na projekt zwrotnicy ? Pytam z czystej ciekawości - bez wymądrzania - żeby nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ze Śląska to może standardowo do Gliwic byś zajechał wiadomo do kogo :) Tu nie chodzi tylko o podział pasma ale też ustawienie systemu pod Twój gust i zgranie fazowe głośników. Ja już chyba ze 3 poprawki robiłem w zwrotnicy i jeszcze pewnie będzie nie jedna :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że przeciętny bądź bardziej zaawansowany użytkownik skazany jest tylko i wyłącznie na aktywkę... Oczywiście gdy nie kupuje gotowych zestawów, a sam je kompletuje. Nie wiem do końca jak jest z systemami 3-drożnymi i czy wystarczy do tego podział 3-way z radia. Tak czy inaczej zaprojektowanie zwrotnicy to nie taka prosta sprawa... Sam projekt i wykonanie pomiarów, następnie poprawki... całość zajmuje chyba parę dni, można się tylko domyślać ile by coś takiego kosztowało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zestaw pomiarowy kosztuje 100zl kompletny

do tego karta muzyczna ok 120zl jesli chodzi o lapka bo do blaszaka wystarczy zwykla kompatybilna z sb

programy sa darmowe dostepne w necie

instrukcje obslugi tez

arty tez sa (wiadomo, ze samo cczytanie nie zastapi praktyki ale trzeba od czegos zaczac)

wg mnie wystarczy troche dobrych checi i zainteresowania tematem

 

Waski zalozyl tez odpowiedni temat i jest przyklejony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...