Skocz do zawartości

ROZPOCZĘTA REJESTRACJA ZAWODNIKÓW do Finału MP EASCA 2011 - Bydgoszcz


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

...przestawił bym wyżej Siergieja. ale nie napiszę gdzie i jak żeby się tu zaraz jakaś wojna nie rozpętała.

 

Panowie!!!!! (dotyczy tbrek i bury22)

Żeby się wypowiadać na temat: "które auto gra lepiej, czy gorzej" należało by wejść i posłuchać tych właśnie aut.

W Waszym przypadku ani jeden ani drugi nie słyszał tych aut w trakcie MP, więc o czym wy rozmawiacie???

A co do tej wojenki, którą to raczej Ty i Twoi koledzy próbujecie rozpętać, raczej nie licz, gdyż wydaje mi się że nikt nie posunie się

do takich wyczynów jak Wy;]

 

PS.

Gratulacje dla wszystkich uczestników MP i powodzenia na Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!!!!! (dotyczy tbrek i bury22)

Żeby się wypowiadać na temat: "które auto gra lepiej, czy gorzej" należało by wejść i posłuchać tych właśnie aut.

W Waszym przypadku ani jeden ani drugi nie słyszał tych aut w trakcie MP, więc o czym wy rozmawiacie???

A co do tej wojenki, którą to raczej Ty i Twoi koledzy próbujecie rozpętać, raczej nie licz, gdyż wydaje mi się że nikt nie posunie się

do takich wyczynów jak Wy;]

 

PS.

Gratulacje dla wszystkich uczestników MP i powodzenia na Katowice

 

 

Za przeproszeniem co Ty (pi.....) opowiadasz za farmazony ?

 

Tak się składa że auto Siergieja znam jak mało kto, po za nim samym i Tomkiem co je robił, tak też się składa że razem ze Siergiejem mieszkamy w tym samym mieście i to blisko siebie, słuchałem je wielokrotnie, a nawet wczoraj wieczorem przez dług czas, podstawialiśmy nawet mojego suba żeby zobaczyć co się zmieni (i już tam został), tak samo też w epice lądują na zmiane moje i Hippka tweetery, więc przestań pier.... czegoś czego nie wiesz, internetowy znawco tematu !

 

a specjalnie nie pisałem jakbym to pozamieniał aby właśnie Ci co wiedzą o co chodzi nie zrobiło im sie źle ani przykro, ale oczywiście zawsze musi się odezwać ten "najwięcej" zainteresowany tematem, kim tak ogólnie jesteś, że tylko nikiem się przedstawiasz.

 

Teraz wojne sam sobie rozpętaj, ale jak widać na głupca raczej wyjdziesz, a może już wyszedłeś.

 

Jedno zdanie do moda, zanim zedytujesz to co napisałem, proszę abyś to ze mną skonsultował, nie chce aby w moich wypowiedziach ktoś inny sens im nadawał - dziękuje.

 

edit: pozwoliłem sobie podkreślić jedno słowo aby nie było takich sytuacji jak ta poniżej, kiedy ktoś nie potrafi czytać kolejnych słów w zdaniu, tylko patrzy na zdanie jak chce i mu wygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje;] wyjaśniłeś wszystkim jak powinno się oceniać auta. Nie jak gra system, tylko jak się "kogoś" zna;]

 

Posłuchaj sam siebie, albo wróć do podstawówki, tam uczą podobno czytać ze zrozumieniem, chyba że jesteś bezstresowym dzieckiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę takie teksy jak twój to naprawdę jedyna co mogę powiedzieć że mamy tu doczynienia :zglupkiem: . Siedzimy w CA od lat , słuchaliśmy nie raz tych samochodów i możemy wyrazić własną opinie ( wielokrotnie podkreślał to tbrek i ja ) na temat Naszych odczuć i spostrzeżeń . Pozatym z tego co wiem, nie ma cenzury w Polsce na wyrazanie opinii.

 

No to gratulacje;] wyjaśniłeś wszystkim jak powinno się oceniać auta. Nie jak gra system, tylko jak się "kogoś" zna;]

kim tak ogólnie jesteś, że tylko nikiem się przedstawiasz.

 

i że tak powiem za jednym z moich ulubionych filmów "no właśnie , kim ty wogóle kurw... jesteś, pajacu ? "

 

ps. do szanownego grona moderatorów Źródło tekstu . Zanim dostanę warna pragnę zauważyć że słownik języka polskiego nie uważa za słowo obraźliwe , słowa per "pajac". Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy dalsza dyskusja może odbyć się bez docinek i różnego typu ataków.

Każdy kto chodź trochę interesuję się zawodami to wie i zna burzliwe dzieje CA. Wnioski sobie może każdy sam wyciągnąć.

 

Wrzuci ktoś jakieś fotki z zawodów zdjęcia zwycięskich instalek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja też bym małą zmianę zrobił, ale to wg. swojego gustu, i przestawił bym wyżej Siergieja. ale nie napiszę gdzie i jak żeby się tu zaraz jakaś wojna nie rozpętała.

 

Widzę że muszę zacytować całą twoją wypowiedź, bo albo nie sięgasz tak głęboko(bo się konkretnie nakręciłeś), albo ktoś sklecił za Ciebie to zdanie, a ty do końca go nie rozumiesz. Nawet prosty człowiek po podstawówce(wystarczy 3 klasa) Twoją wypowiedź zrozumie w sposób jednoznaczny, a mianowicie:

"wyżej to znaczy nie piąty plac tylko od 1 do 4",

stąd wniosek prosty, że minimum jedno auto z tej czwórki gra słabiej od Siergieja, a wnoszę że miałeś na myśli dwa;]

I wszystko było by OK, gdybyś tych właśnie aut posłuchał, a nie stwierdzał że znasz Siergieja lepiej niż kto inny i należy mu się wyższa pozycja. Chwila przerwy, przeanalizuj to co napisałem i jeśli nie zrozumiałeś, wróć do pierwszego wersu spróbuj jeszcze raz;], tylko nie rób tego zbyt wiele razy

 

 

Kolego bury22, okazję do posłuchania aut o których mowa miałeś w Sosnowcu, więc nie bazuj na swoich doświadczeniach z tak zamierzchłych czasów. Uwierz mi na słowo, że każde z aut będących na MP zostało w jakiś tam sposób zmodyfikowane(mniejszy lub większy sposób), a jeśli chcesz wyrażać swoją opinię które auto gra lepiej, a które gorzej to może trzeba ruszyć ciało na imprezę i posłuchać.

 

Na dzień dzisiejszy mamy werdykt składu sędziowskiego i nic tego nie zmieni, czy się to komuś podoba czy nie, a jeśli ktoś słuchał tych aut w trakcie zawodów, to może napisać że Jemu właśnie podobało się takie czy inne auto, ale Wy do nich nie należycie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że znam auta z pozycji 3 i 4 również, jak i 1 i 2, a Ty już za mnie je poprzestawiałeś, szybki kozak jesteś, Marianek Almighty - i mamy nowy film.

Dlatego celowo ominąłem gdzie i jak JA OSOBIŚCIE bym je sklasyfikował, aby nie było tego typu dywagacji.

Nie należę do ludzi którzy w sobie trzymają co się podoba a co nie i tylko w necie dając temu upust, praktycznie od ręki przekazuje co mi przypasiło w aucie a co nie, tak samo jak znam część przetworników stosowanych w tych autach, i nikt mnie do np, do kolca nie przekona, choćby nie wiem jak to robił.

 

Tak na marginesie, jak już tak wszystko wiesz, to Cię na ziemię sprowadzę, przestawiłbym wyżej auto Siergieja o klasę, bo to auto do profi powinno należeć, i on o tym doskonale wie, teraz sam przeanalizuj coś napłodził.

 

a żebyś wiedział co napisałem i do czego się odnoszę, masz tu CAŁĄ moją wypowiedź:

 

"Ja też bym małą zmianę zrobił, ale to wg. swojego gustu, i przestawił bym wyżej Siergieja. ale nie napiszę gdzie i jak żeby się tu zaraz jakaś wojna nie rozpętała. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że znam auta z pozycji 3 i 4 również,...

 

 

Strasznie się motasz nie podając ani jednego argumentu, jak nasi politycy;]

Wywal kawę na ławę i powiedz kiedy słuchałeś aut z pozycji 1-4, bardzo Cie proszę

 

...przestawiłbym wyżej auto Siergieja o klasę...

 

myślę że nie jedna osoba przeniosła by Twoje auto o klasę niżej, mimo że nigdy nie siedziała w Twoim aucie,

pytanie tylko co to wnosi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że nie jedna osoba przeniosła by Twoje auto o klasę niżej, mimo że nigdy nie siedziała w Twoim aucie,

 

osoba która czytać nie potrafi ani dodawać, zapewne tak, zapewne też nie mająca pojęcia o czym mówi, a regulamin prosty.

 

pytanie tylko co to wnosi???

 

wnosi tyle co i Twój udział w tym temacie, jest takie powiedzenie o sprowadzaniu do swojego poziomu i pokonaniu doświadczeniem, odnosze takie wrażenie że w taką walkę usiłujesz mnie wciągnąć - odpuszczam, walcz dalej sam ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby była jasność , auta z pozycji 3,4 i 6 słucham bardzo często bo stroi i robi nam je jedna i ta sama osoba , Siergieja też zresztą mamy kontakt na bieżąco i dokładnie wiem co się tam u niego dzieje .

Powiem nawet lepiej ! Dziś rozmawiałem z Michałem z Civica i nawet nie wyobrażasz sobie jaki był zdziiony że wyprzedził chłopaków z gorzowa o ładnych kilka pkt , gdzie wiadomo z góry było że warzywniak gra dużo lepiej ! Chłopaków z Braxteamu słuchałem żeczywiście w sosnowcu, dlatego nie napisałem że powinni być nad nimi , bo poprostu nie wiem ! Wyraziłem SWOJE zdanie na ten temat poparte masą odsłuchów w autach z miejsc 3,4,5,6 i porównójąc je np do auta Dzikiego i swojego , więc mam porównanie co się dzieje w Amatorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bury22, nie myślisz chyba że to wystarczy :) teraz trzeba się okazać arkuszami podpisanymi przynajmniej przez 3 niezależne osoby, inaczej jest to niczym nie poparte czcze gadanie kogoś co sam coś odsłuchał :) dodatkowo nie wziąłeś pod uwagę ciśnienia atmosferycznego danego dnia, nasłonecznienia oraz czy auto stało przodem na północ czy południe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bury22, nie myślisz chyba że to wystarczy :) teraz trzeba się okazać arkuszami podpisanymi przynajmniej przez 3 niezależne osoby, inaczej jest to niczym nie poparte czcze gadanie kogoś co sam coś odsłuchał :) dodatkowo nie wziąłeś pod uwagę ciśnienia atmosferycznego danego dnia, nasłonecznienia oraz czy auto stało przodem na północ czy południe...

Hahhaha padłem :zdrowko:

 

Kolega przyszedł się ponapinać i trzeba mu wybaczyć , takie to mamy teraz społeczeństwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...