Skocz do zawartości

ROZPOCZĘTA REJESTRACJA ZAWODNIKÓW do Finału MP EASCA 2011 - Bydgoszcz


Rekomendowane odpowiedzi

Posłucham sobie i wydam własną opinię, o ile

 

O ile będzie ktokolwiek na nią zwracał uwagę, przygotuj się od razu na wszelakiego rodzaju ataki, tutaj nie można mieć własnego zdania, jeśli nie masz poparcia ogółu :]

 

Jak widzisz, tutaj milczenie jest złotem.... a szczególnie jak nie jest po myśli "niewiadomo kogo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pomimo tego że mnie nie było to wiem do czego pijesz Dariuszu, i masz racje...

(na finałach może powinno być to wszem i wobec ogłoszone bo to dość ważny element przygotowania do pomiaru.)

 

Ale....

spójrz na to z drugiej strony - Grzesiek też był chyba przy losowaniu, a barbusy nie zagrały tak jakby chciały, więc raczej wałka nie było.

 

Choć nie mnie to oceniac, bo tym roku odpuściłem, a raczej zostałem zmuszony przez moją prace :(

 

Pozdro i gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nero_partner skończ już z tym obrzucaniem błotem bo jeszcze chciałbyś tyle osiągnąć co oni

a za miast komuś coś wypominać (co z resztą każdy z nas i tak już samodzielnie zauważył) zajmij się swoją jak że bogatą i naj… osobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończ już z tym obrzucaniem błotem bo jeszcze chciałbyś tyle osiągnąć co oni

no tu masz 100% racje co dwie (a nawet kij wie ile ich tam jest) głowy to nie jedna heheh (to samo dotyczy portfela ...)

w jednej kwestji sie mylisz ... osiągnięc :)

 

i jeszcze jedno jacy "ONI"?? i kogo obrzucam błotem??

i gdzie ja komuś coś wypominam??

aha i jaka "bogatą" osobą

chyba cały wyrwałeś sie troszku przed szereg....

jezeli chodzi ci o mój poprzedni post to

to ze napisałem ze konrad i zip i reszta (barbusy) nie zagrały jakby chcieli to chyba widac po wynikach.... nikogo nie obrzucam błotem i nie ma tu nawet najmniejszej nutki szyderstwa, chce TYLKO darkowi przekazać zeby był bardziej obiektywny bo wiem ze był dym w tej sprawie na zawodach, a wyjaśniłem mu to w najprostszy sposób jaki mogłem.

barbusom nie spasowała nuta a chyba jako sędzia główny grzesiek był przy losowaniu, co (według mnie) oddala wszelkie znamiona tego ze przy losowaniu był jakikolwiek wałek.

i absolutnie nikogo w tym poscie nie obrażam.

w achima i całego fanatc team autach spasowała nuta i wszystko.

a jak masz zamiar odpisac to napisz wszystkich których miałeś na myśli pisząc "oni".

tyle ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni – ekipa z wwa

Jak dla mnie szacun za osiągnięcia, bez lizóstwa i wazeliniarstwa po prostu im się to należy za osiągnięcia, chęci i nie ma co ukrywać zaangażowanie.

Nie chcę zaczynaj wojny na SCA ale nie zamierzam też przechodzić obojętnie koło takie osoby jak Ty która próbuję zwrócić na siłę uwagę na gorszy okres tej ekipy.

Prawda jest taka że istnieją ograniczenia na forum i tu ubolewam bo poznałbyś odwet ale może i to lepiej z resztą jako widz nie uczestniczę w tym bezpośrednio, więc mogę ze spokojem wyrazić swoje jak że skromne zdanie gdzieś na uboczu…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahah "im sie to należy"

bo mnie rozp.....li

masz na PW bo zas bedzie ze dymie na forum :)

a jeżeli masz do nich jakikolwiek szacunek to naprawde nie do mnie z tym tylko do nich (wspominałeś coś o lizóstwie..)

nie napisałeś gdzie ich zaatakowałem.... (zapomniałeś??)

Prawda jest taka że istnieją ograniczenia na forum i tu ubolewam bo poznałbyś odwet

ale z tym "odwetem" to cie chyba poniosło chłopcze... nie wiem co miałeś na myśli, ale jezeli to co ja to rozbawiłeś mnie do łez...

A zaczeło sie od tego ze jakiś ..... źle przeczytał mój post i teraz jest mu łyso bo nie potrafi wskazac konkretnego miejsca gdzie moja skromna osoba kogos uraziła/zaatakowała.... CZYTAJ CHŁOPCZE!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro w SQL-u wojna, w dBL-u wojna, to może by tak w zamian tego zrobić zawody w rzucie głośnikiem do blaszanego wiaderka? Będzie tanio, prosto i głośno. Tylko czy rzucać z wiatrem, czy pod wiatr i czy czasem za mocny magnes nie będzie zakłócał trajektorii lotu. Co by nie wydumać, to problem i tak pozostanie podobny, bo aby ktoś mógł wygrać, to ktoś inny musi przegrać. I rozpoczynamy znajomy teatrzyk od początku. Zamiast się tu ciągle spinać, to dla odmiany może podumajcie też odrobinę nad sobą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile będzie ktokolwiek na nią zwracał uwagę, przygotuj się od razu na wszelakiego rodzaju ataki, tutaj nie można mieć własnego zdania, jeśli nie masz poparcia ogółu :]

 

Jak widzisz, tutaj milczenie jest złotem.... a szczególnie jak nie jest po myśli "niewiadomo kogo"

Jestem przygotowany i liczę się z tym, ale ma to być tylko dla mojej własnej informacji i zaspokojenia ciekawości.

Tylko po co od razu te podziały na grupy, zwolennicy jednego przeciwko drugim.

 

Skoro w SQL-u wojna, w dBL-u wojna, to może by tak w zamian tego zrobić zawody w rzucie głośnikiem do blaszanego wiaderka?

I wyjdzie wtedy, że siła zawarta w pyskowaniu wielu zawodników jest znacznie większą od tej fizycznej, byłoby tylko kilka wyjątków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...