Skocz do zawartości

Coral MK 165 ktoś słyszał?


sinrock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z was drodzy koledzy o nich słyszał? Jakie są wasze opinie? Zastanawiam się między nimi, a nieco tańszymi Focal A1 165. Niestety nie mam możliwości odsłuchu Focali, a słyszałem dzisiaj jak grają Coralki i przyznam, że mile mnie zaskoczyły :) Szukam czegoś zrównoważonego i uniwersalnego, nie lubie ostrego grania. Zastanawiałem się jeszcze nad Tempo 6 bo znalazłem w dobrej cenie jednak też ich nigdzie nie widziałem do odsłuchu :/ Zestaw (przód) na początku będzie śmigać pod samym radiem i przez jakieś 2 miesiące niestety bez wyciszenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Obecnie posiadam woofery Coral HE 165 i tweetery HE48 na polce ale kiedy zamontuje nie wiem - najwczesniej w Polandii pewnie w okresie swiatecznym... Linia He byla swego czasu flagowa wiec ciekaw jestem co pokaze. I manuala do tych wooferow znalazlem miedzy innymi takze u kolegi Cursora na chomiku heh. Ciekawy jest Vas tych szesnastek 18 l- moze polubia moje przepastne wrota choc watpie czy cokolwiek jest tam w stanie zagrac dobrze:)... Juz zaczym rozkminiac teoretycznie mozliwosc lepienia w zywicy jakis komor.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwij się do ACHE On przetestuje te wooferki jak trzeba :hyhy:

Nie tylko wooferki bo mam tez podobno calkiem niekulawe tweetery z tego zestawu czyli He48:) Jak cos znalazlo by sie tez do przecwiczenia kilka sprzetow o ktorych prozno by szukac wielu info na strefie a szkoda bo noz widelec co z tego moze sie okazac ciekawe: sredniaki Bostona 4.4LF, kopulkowe Radical Aucio RA 50, woofery RA 16.2 Velocity VPc 172 czy total egzotyka jak zestaw odseparowany Auris Audio Systeme. Fajnie by bylo umiec je imiejscowic w szeregu porownujac do masowo wystepujacych popularnych konkurentow w swoich klasach.

 

Zestaw Corala He planuje zaimplantowac u siebie pasywanie jako ze zamierzam calkowicie zaciukac kjolika poprzez wprawienie go w oslupienie - wymyslilem ze zamiast go gonic zaczne mu uciekac i zamontuje sprzet okazyjnie zdobyty nastawiony na "fun" i uzytecznosc<Kenio 6544 czeka na swa szanse> :) Jako ze nie mam orginalnych zwrotek do tego zestawu poeksperymentuje z Mundorfowymi slimakowatymi z serii 5/7 lub potne ze wzmakow . Jak bedzie srednio przecwicze zestawik Aurisa lub inne kombinacje z szafy a jak dalej bedzie "nie to" .... to kupie HSK za 300 zeta i postanowie sobie byc szczesliwym posiadaczem Hitu :mur1:

 

Wracajac do watku... Moze tydzien moze dwa i bede w Polandii wiec z rzeczonym obywatelem Ache nie omieszkam sie skontaktowac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...