Skocz do zawartości

Oferty cennikowe


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat dziwny, ale prawdziwy. Zastanawiam się nad zmianą piecyka (który swoją drogą bardzo lubię) na Brax'a X2400 i chciałbym jeśli ktoś ma taki klocek na sprzedaż, lub któryś inny z rodziny brax'a (najchętniej 4 kanałowy, albo 2 dwójki) o cenę na PW.

Wyjaśnię dlaczego, jako, że nie mam na niego gotówki to sprzedałbym trochę klocków, włącznie ze swoim PP, a nie chciałbym zostać bez grania, więc muszę wiedzieć czy w ogóle zabierać się za taki zabieg.

 

Jeśli temat jest bez sensu proszę o jego usunięcie :zglupkiem: , jeśli jednak ktoś zechce mi coś przesłać to zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przejżeć allegro , X2400 ok 2500zł w używce , a wersja GE ok 4000-4500zł . Z tym że jeśli planujesz słuchać na codzień zastanowił bym się poważnie :)

 

Słuchałem systemów na Brax'ach mnie się podobało. Skąd taka opinia :?::) btw. nie mogę jakoś spotkać X2400 w podobnej cenie jak ktoś ma coś takiego to chętnie wysłucham propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi system braxa też bardzi się podoba , ale świadomie z niego zrezygnowawłem. Słucham w aucie kilka godzin dziennie i słyszę na braxie że w zależności od temperatury gra różnie :) . Rozmawiałem z dzikim i Robertem z CAS i podobno to norma , musi mieć coś kole 55C jak ma mniej nie dobrze , jak więcej też trochę gorzej gra :). Coś jak M1 od soniacza , gra dopiero po pół godziny :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brax gra w każdej temperaturze, jak każdy piec, ale to fakt że od 50st ukazuje swoją klasę, i bardzo dobrze gra do 85st, tyle że tą temperaturę osiąga po 3-4h łupania na max obrotach bez chłodzenia, wystarczy jeden wentylator z czujnikiem aby utrzymać stałą temperaturę w okolicach 60st.

Zależność temperaturowa to nie tylko przypadłość Braxów, ale praktycznie każdego pieca, tyle że w innych na to się nie zwraca uwagi, gdyż możliwe że nie są w stanie przekazać tego czegoś co brax przekazuje w tych temperaturach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dual mono złagodziłby zapiaszczenie tych głośników, to fakt, ale czy pokazałyby klasę, to trzeba by było posłuchać - czyli dużo gdybania i bez słuchania faktów zero.

 

Jak ze wszystkim w tej dziedzinie. W takim razie do poszukiwań dołączam Gienka DM. Szukam z czystej ciekawości innych klocków. W sumie PP mi odpowiada, ale to jednak nie do końca to czego chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o i to jest dobra propozycja...

Ja zaproponuje ci maly test

glosnik wysokotony usher 9950

cena glosnika to cos ponad 200zl za sztuke

dorobisz z blachy alu nowy front z mniejsza srednica i bedziesz bardzo zadowolony

mam go w kolumnach i po 3 drogach napewno zagosci u mnie w samochodzie

to najlepszy tweeter jaki sluchalem

pewnie w polaczenie z ss 15w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zamkniętej obudowie idzie do dobrze rozgrzać, szczególnie jak nie ma cyrkulacji, ale to kilka godzin grania, nie zapomnę jak nie zalałem u siebie płynu w obudowy i pojechałem do Mielca, w okolicach Kielc X2400 zamilkł, dalsze 130km jechałem słuchając CB, dojechałem na miejsce, otworzyliśmy zabudowę i jeszcze 4h się studził zanim termik puscił protecta. Troszkę strachu się wtedy najadłem, na szczęscie wzmak kupiony w PL więc i gwarancja jest dożywotnia, ale po kilku godzinach się odblokował i śmigał, teraz zawędrował do fabrycznie nowej obudowy i czeka sobie w szafie na nowego klienta, podobnie jak x2000 :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...