Skocz do zawartości

zmiana bezpiecznika na mniejszy a moc


one333
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co się może stać to ew. przy poborze większym niż założony bezpiecznik po prostu go przepali.

 

Nie podałeś żadnych informacji na temat wzmacniacza/y który masz podłączony, a więc nawet nie wiadomo jakie ma on zabezpieczenie oraz jaki ew. prąd może faktycznie pobrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys nie zauwazyl to pierwsza czesc postu to byl zart. A odpowiedz jest w drugiej czesci.

Wiec moze Panu juz podziekujemy.

Nie zauważyłem , od podobnego rodzaju sugestii mamy emotikony np :wink: lub :wink2:

Odpowiedz w tej formie też nie ukazała się jednocześnie , a została uzupełnione o druga cześć po czasie , co raczej przeczy tego rodzaju argumentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja mam skrzynie podłączoną kabel 2x1.5mm

 

a jak podłączyłem grubszym to mowie poważnie nie było tego efektu co na cienkim.

 

i jeszcze takie pytanie panowie co zrobić bo mam skrzynie i nie chce dudnienia ino chodzi mi o taki efekt żeby czysto przód grał i jak pójdzie bass to nie taki że wszystko drży ino tak pod piosenkę taki zarazem delikatny a mocniejszy tak by po 15 minutach nie czuł się zmęczony że tak dudni.A jeszcze co ciekawe jak podłączyłem też tylne głośniki i chciałem dać fader na sam tył to jak dałem do 15 głośność to głośniki charczały i skrzynia grała ale bałem się że spale głośniki a jak fader dam na plus by tylne nie charczały tak to znów mniejszy bass idzie ze skrzyni i tutaj pytanie co polecacie kupno też tylnych dobrych? bo ja nie chce czegoś takiego,że z przodu jest ok a z tył€ idzie bass co można słuchać jak się stanie i pochwalić się kolegom ale ja chce taki bass trochę większy niż z głośników pójdzie do jazdy oczywiście bo na postoju można sobie pogłośnić co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

one333 sorry za zasmiecanie tematu, ale zawsze ktos taki sie znajdzie komu sie cos nie spodoba w wypowiedzi.

To nie kwestia podobania , a reakcja na pisanie treści które w wyjątkowy sposób kłócą się z teorią i praktyką .

Jesli jeszcze bedziesz potrzebowal jakies pomocy to pisz PW do mnie.

Co definitywnie zamknie możliwość weryfikacji przekazywanej "wiedzy" :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...