Skocz do zawartości

Czy ktos ma konto na ebay`u ?


Gość uzi_92
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

boze te banki sa chore, pieniade mam preslac na rachunek targobank, niby ok ale bzwbk obsluguje tylko jeden oddzial w DUESSELDORF i co ja mam teraz zrobic? pieniadze maja dotrzec do czwartku na konto bo inaczej szlak trafi cala transakcje,

paypal łatwo założyć i szybko i przyjemnie się korzysta

chyba namówie mojego kontrachenta zeby zalozyl bo faktycznie mi to zajelo pare minut i klopotow zadnych nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon ogarniamy się :) jest przecież google :) www.xendpay.pl robiłem przelewy na tej stronie , koledze z forum ( anglia ) robiłem przelew za klocki i doszło chyba w 2 dni . Opłata 7.5 zł od kwoty 2k zł

 

Ja z ebay i paypal korzystam już od blisko 4-5 lat i nigdy nie miałem z nimi jakiegoś problemu. Dosyć wygodna i szybka opcja na załatwianie zakupów i płacenia za nie.

paypal łatwo założyć i szybko i przyjemnie się korzysta

kuwa to chyba tylko ja mam problem , próbowałem powiązać z kontem i uj , z kartą uj , kasę niby na test brali i nic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak kolega zalozyl pay pala i wlasnie przelalem kase z wbk na swoje konto pay pal metoda blyskawicznie, jak dlugo to moze isc?

Leon ogarniamy się :) jest przecież google :) www.xendpay.pl robiłem przelewy na tej stronie , koledze z forum ( anglia ) robiłem przelew za klocki i doszło chyba w 2 dni . Opłata 7.5 zł od kwoty 2k zł

Nic z tego, ta strona nie obsluguje TARGOBANK DE i jest lipa, wogole ten bank to jakis grubszy szpadel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak kolega zalozyl pay pala i wlasnie przelalem kase z wbk na swoje konto pay pal metoda blyskawicznie, jak dlugo to moze isc?

Nic z tego, ta strona nie obsluguje TARGOBANK DE i jest lipa, wogole ten bank to jakis grubszy szpadel

U mnie z konta na PayPal w ciagu 2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego, ta strona nie obsluguje TARGOBANK DE i jest lipa, wogole ten bank to jakis grubszy szpadel

Kurcze to nie wiem , nie znam targeo :P , ale jak mówisz szpadel to nie chcę znać :)

 

No wlasnie jak w PL kiedys probowalem, to mialem to samo (PEKAO SA)

Ten sam bank , więc widzę że to nie wina paypala , z kartą z tego banku też nie poszło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dupy dałem, wyslalem kase jako zaplata za przedmiot, okazalo sie ze jest prowizja i odbiorca odrzucil przelew, kasa niby wyswietla sie ze jest na pay pal ale w rzeczywistosci nie moge nic z nia zrobic, mam zamiar wyslac ja jako darowizna to wtedy niby jest za free
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...