Skocz do zawartości

Jaki telefon z wifi


simon-u
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tylko tyle - różnica w telefonie z symbianem a androidem jest taka że telefon z symbianem posiada dużo różnych funkcji, a telefon z androidem dodatkowo pozwala je wykorzystywać na codzień bez uporczywego zawieszania się i powolnego działania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co do zasiegu wifi to nie sugerujmy sie kreskami na wyswietlaczu,nie tędy droga.najprosciej sciagnąc se aplikacje co pokazuje w decybelach moc sygnału i wtedy porównac.i nijak sie to ma do kresek zasięgu.

co do wieszania sie androida to duza zasluga operatorów sieci.kazdy fon ma dlubane w oprogramowaniu pod siebie.dlatego pisalem ze tylko z niebrandowanym oprogramowaniem.masakra jak operator miesza w systemie...odsyłam do for z opisami ludzi co wgrali czysty soft i telefon raptem stał sie rakietą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the best :)

fakt fon zajefajny ale czy warty tej kasy? konkurencja daje lepsze parametry za mniejsze pieniądze no ale w pubie lepiej jabłko wygląda ;)

 

Jaka konkurencja?? IPhone nie ma konkurencji bo zostawił wszystkich w tyle i nie pisz mi o jakimś "Szajsungu" galaxy czy czyms podobnych bo w gównach leży do IPhone-a i nie chodzi o wygląd bo ja nie kupuje telefonu żeby lepiej w pub-ie wyglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jabłko mi sie lepiej podoba i jest wszystko co potrzebuje w nim i ma dużo większe mozliwości niż samsung, nokia czy inny tel, wiem kto dostarcza części nie tylko tak jest z telefonami z autami też tak jest. Nie oczerniam samsunga bo nie mam ku temu powodu poprostu wybrałem IPhone-a i tyle nie zmienię go napewno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się zacznie ;P

hehe

 

A tak szczerze, to jedź do jakiegoś sklepu i pooglądaj wszystkie, przetestuj w miarę możliwości.

Teraz i tak wszystko jest masówką. Jednym jabłkowy os pasuje, innym androidowy, symbianowy itd.

Nie możemy za ciebie wybrać.

Moja e72 jest bardzo fajna, nic się nie psuje, wszystko chodzi szybko i sprawnie, ale przeglądarka jest do dupy, niestety.

W jabłkach przeglądarki są bardzo fajne i wygodne, ale spotkałem 2 przypadki wśród znajomych, gdzie padały moduły od wifi (ipod touch 2gen i iphone 3gs).

Bardzo, ale to bardzo przypadł mi do gustu Samsung Galaxy S II, świetny wyświetlacz, genialny Android, mnóstwo aplikacji dostępnych w Android Market i jak na telefon - bardzo duża moc obliczeniowa procesora wspomagana dużą ilością pamięci RAM. Bateria również nie najgorsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze masz w nim wszystko co potrzeba ale z tego powodu nie mozna pisac ze jest najlepszy.ja nie mam galaxy i jabłka wiec nie trzymam zadnej strony.

czy ma duzo wieksze mozliwosci niz galaxy s2 to juz bym sie sprzeczal i to baaardzo.pomijając duzo lepszy procesor 1.2ghz dwurdeniowy i 1G ramu to juz cos znaczy w fonie.

Samsung celowo zaniża taktowanie w sprzedawanych procesorach dla jabłka aby sobie dolka nie kopac...odsyłam na forum jablka jak podkręcają procesory aby byly takie same jak w samsungach...więc...

Ja nie mowie ze jablko jest zle bo podoba mi sie jest szybke szkoda tylko ze czysty bez zakupionych aplikacji jest "nijaki".dopiero doposażając go cos zaczyna w nim sie dziac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jablko ok fajne wyswietlacz czytelny, ekran dotykowy super ale system jako taki jest bezuzyteczny bez jailbreaka, owszem chodzi teoretycznie szybciej niz android ale tylko ze wzgledu na ogromna fragmentacje tego drugiego. Pozatym polowa ceny to logo producenta, telefony o podobnej lub wyzszej wydajnosci rzeczywistej potrafia byc nawet 400zl tansze, dlatego ja jablka nigdy nie zakupie, na androidzie dostane taniej i na takim samym albo i wyzszym poziomie to co potrzebuje. I wcale iphone nie zostawil nikogo w tyle, jak na razie to zaczyna sam wlasnie zostawac z tylu, jedyne co jak na razie nikt nie zrobil rownie dobrego to obudowa bo ta owszem jest fajna i wyglada solidnie, tylko ze ja nie potrzebuje pancernego telefonu wiec nie bede doplacal do czegos co nie jest dla mnie istotne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety samsung jako moloch dostarcza główne czesci dla jabłka...jabłko niedawno podalo samsunga o robienia fonow bardzo przypominającego ich produkty..sprawa w sądzie...samsung opóznił dostarczenie częsci dla jablka podając jakiś blachy powód i jablko wycofało pozew....smialem sie jak czytalem artykuły o tym...

teraz htc samsung i jakis jeszcze jeden producent skumali sie przeciwko jabłku...tylko nie pamietam o co poszło...

dokładnie dominująca sytuacja jabłka zaczyna sie chwiac...galaxy s2 pobil na łep na szyje sprzedaz kazdego modela jablka jaki wchodzil na rynek w swoim czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to ma za znaczenie od kogo kto bierze podzespoly...liczy sie produkt koncowy.

Galaxy s2 jest nowszym smartfonem wiec nie ma sie co dziwic ze topowy model samsunga jest wydajniejszy.

Co do tej bezuzytecznosci bez jailbreaka to osobiscie wogole jakos tego nie odczulem :)

 

Zeby bylo jasne - ja nie twierdze ze iphone jest najlepszy, najwydajniejszy itp. stwierdzam tylko ze jest to bardzo dobre i dopracowane urzadzenie. Uwazam ze jest warte swojej ceny a opinie swoja opieram na tym ze posiadam ten telefon od dluszego czasu i jestem z niego mega zadowolony.

Edytowane przez ige
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sie okaze ze tak naprawde samsung robi iphony dla apple :hyhy:

Nie, Foxconn.

 

Jak dla mnie iPhone=najbardziej lansiarski telefon nie idący sprzętowo w parze z ceną:) ale... i wg mnie najgustowniej zrobiona obudowa no i ta gra... Angry Birds :hurra: .

A wracając do ceny, to czemu ten szrot spod znaku Jabcoka kosztuje w USA na eBay średnio 600$(niecałe 1800PLN) a u nas... na alledrogo 2500PLN... poyebana polityka powoduje własnei to, ze Apple jest u nas postrzegane jako synonim snobizmu i pseudoluksusu... no ale co kraj to obyczaj:)

 

Co do tej bezuzytecznosci bez jailbreaka to osobiscie wogole jakos tego nie odczulem :)

Ja w subie w Blackberry też nei odczułem tego, że nei użyłem żadnego jailbrake`a, wszystko od roku śmiga na ori firmware i nie widze powodów do tego by coś zmieniac:)

 

Zeby bylo jasne - ja nie twierdze ze iphone jest najlepszy, najwydajniejszy itp. stwierdzam tylko ze jest to bardzo dobre i dopracowane urzadzenie. Uwazam ze jest warte swojej ceny a opinie swoja opieram na tym ze posiadam ten telefon od dluszego czasu i jestem z niego mega zadowolony.

Dla mnei ta powszechna opinia, ze jabłko jest bleee, wzięła się z powodu wczesniej już wspomnianej chorej ceny tego urządzenia.

 

no ale koniec OT, była mowa o telefonei z WiFi , a zeszło na "co lepsiejsze Szajsung czy Jabcok" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnei ta powszechna opinia, ze jabłko jest bleee, wzięła się z powodu wczesniej już wspomnianej chorej ceny tego urządzenia.

 

dokladnie,gdyby ten tel byl w podobnej cenie co konkurencja mogło by być ciekawie,a tak dac 700zl wiecej za cos nie do konca lepszego od konkurencji to juz daje do myslenia.jak dlamnie logo nie odgrywa roli tylko potrzebne mi funkcje wiec ja nie widze powodu aby dac wiecej za mniej

co do wyglądu hmm to kwestia gustu a jak wiadomo o gustach sie nie....poczekamy na jabłko 5 zaraz ma byc premiera..

dokladnie najlepiej isc do salonu pomaca fony bo na fotach w necie to kazdy ładny i wtedy kupic na jakims portalu lub w sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołoż 1tyś i kup IPHONE-a najlepszy telefon jaki kiedykolwiek miałem i napewno go nie zmienię jeśli coś to na nowszy model

Jak słyszę o jabłuszku to mnie ciarki przechodzą :przestraszony: Zresztą po co mnie "coś" z czego będę korzystał w 0.1%? Jestem zdania, że im mniej wodotrysków tym stabilniej, łatwiej i mniej awaryjnie. Może wydaję się staroświecki, ale staram się ułatwiać sobie życie, a takie wynalazki wymagają poświecenia wiele czasu na zrozumienie działania(googlowania) i kolejnego czasu na obsługę(programy, aktualizacje itp. itd.)

Przecież pisałem, czego oczekuję i do czego potrzebuję. Większości tego co piszecie nie rozumiem :zakrecony: Proszę o wyrozumiałość, bo to tylko telefon, a nie CA gdzie wertuję forum już prawie rok i jeszcze wiele muszę się nauczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słyszę o jabłuszku to mnie ciarki przechodzą :przestraszony: Zresztą po co mnie "coś" z czego będę korzystał w 0.1%? Jestem zdania, że im mniej wodotrysków tym stabilniej, łatwiej i mniej awaryjnie. Może wydaję się staroświecki, ale staram się ułatwiać sobie życie, a takie wynalazki wymagają poświecenia wiele czasu na zrozumienie działania(googlowania) i kolejnego czasu na obsługę(programy, aktualizacje itp. itd.)

Przecież pisałem, czego oczekuję i do czego potrzebuję. Większości tego co piszecie nie rozumiem :zakrecony: Proszę o wyrozumiałość, bo to tylko telefon, a nie CA gdzie wertuję forum już prawie rok i jeszcze wiele muszę się nauczyć :)

 

 

wbrew pozorom IPhone jest bardz oprosty w obsłudze ok nie truję wiecej pozdro i miłego szukania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale skoro piszesz o wifi tzn bedziesz siedzial na necie?

wiec wkraczasz tym w swiat wodotrysków

Czym jest net pośród tysiąca innych aplikacji(czyt. wodotrysków)

 

wbrew pozorom IPhone jest bardz oprosty w obsłudze ok nie truję wiecej pozdro i miłego szukania

Nie trujesz. Każdy ma prawo wypowiedzieć własnie zdanie dotyczące tematu :wink2: Dziękuję i również pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki chcesz wyswietlacz,duzy?ok 4 cale?

jesli tak to masz np fona z androidem a co za tym idzie...z czasem bedziesz chcial coś tam zapakować,napewno

jakies gg,lepszą przegladarke,maile...

 

tak samo na symbianie..jakas nawigacja itp.wiec myśl przyszlosciowo bo w miare jedzenia apetyt rośnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...