Skocz do zawartości

Jakie radio USB AUX NOWY


Emel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Kupiłem nowy samochód (MB ML350) no i radio jest oryginalne, bez nawigacji - więc trzeba to zmienić :) Chce kupić radio obowiązkowo z USB i AUX i musi być NOWE. Budżet ... hmm ... chciałbym się zamknąć 500/600 zł ale jeżeli jest duża różnica to i do 1000 zł wchodzi w grę. Głośniki na razie seryjne, później jak będą mnie kaleczyć, pomyśle, na razie wydałem na samochód, muszę przyciemnić szyby (oryginalnie z patentem), założyć gaz i kupić to radyjko to pieniędzy nie ma na cały sprzęt. Radio może być przystosowane na późniejsze przeróbki, ale nic ponad siły i tak nie zrobie jedynie mógłbym dołożyć jakiś Suboofer i ew. wymeinić te 4 głośniki - tyle z przeróbek. Ale na razie trzymajmy się wersji na kupno samego odtwarzacza :) Jestem laikiem w dziedzinie car-audio, więc zwracam się tutaj o pomoc - propozycję konkretnych modelii z uzasadnieniem wyboru.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje zawsze byłem przeciwnikiem gazu - ale samochód kupiłem okazyjnie w super stanie od 1 właściciela w życiu, więc było warto, ale te 17/18 l benzyny na 100 km w mieście mnie zabija co zatankuje już się rezerwa świeci :( Dobra sory za Off-Top. Teraz na temat. Firma raczej obojętnie - nie jestem jakimś zagorzałym zwolennikiem jednej marki. Ważne, żeby radio było warte swojej ceny i żeby pieniądze nie były "wyrzucone w błoto". Wcześniej kupowałem sam na własną rekę wiele rzeczy, po dostaniu bakcyla i czytaniu różnych for internetowych okazywało się, że kupiłem po prostu drogi szmelc. Dlatego tym razem muszę sam siebie przechytrzyć i kupić od razu porządny sprzęt :)

 

Edit:

Wyjąłem stare radio i okazuje się, że są światłowody jeszcze. Zdjęcia radia:

http://imageshack.us/photo/my-images/96/p7023945.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/847/p7023946.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/607/p7023947.jpg/

 

Ale gdzie jest zmieniarka i wzmacniacz ? To nie mam pojęcia szczerze mówiąc przeszukałem cały samochód i nic nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rok temu kupiłem Clariona CZ209e, 2 wyjścia na wzmak, usb z tyłu na przewodzie, AUX z przodu na panelu. Jestem bardzo z niego zadowolony, bardzo dobrej jakości dźwięk. Z przesyłką zamknąłem się w 500zł.

Kupiłem to dwa lata temu do poprzedniego auta, na 130mm głosnikach grało fatalnei, myślałem, że radio do d...., ale po wsadzeniu go do Ibizy 6L mojej żonki, morda mi sięzaczęła śmiac:D na seryjnych głośnikach gra naprawdę bardzo dobrze, a jaka żona zadowolona to fiuuuu fiuuu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rok temu kupiłem Clariona CZ209e, 2 wyjścia na wzmak, usb z tyłu na przewodzie, AUX z przodu na panelu. Jestem bardzo z niego zadowolony, bardzo dobrej jakości dźwięk. Z przesyłką zamknąłem się w 500zł.

W tej cenie można było wyrwać cz509er (er czyli bursztynowe podśw. które zawsze było droższe od reszty) :wink2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kenwood 5047U :) Lub jego odpowiednik z bluetooth albo modele wyższe :) Wg mnie dobre radia w swojej cenie :) A jak jara Cię kolorowy LCD to KIV700 kupisz za niecały 1000, ale bez bajerów to polecam to co napisałem i sam miałem :) Fajne łatwe w obsłudze, można mieć za niecały 500 ma wyjścia wejścia gra całkiem fajnie jak za tą kasę i nówkę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...