Skocz do zawartości

Zestaw 165mm do 450 - 500 zł


pebcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Powoli dojrzewam do tej decyzji i nawet zacząłem już wygłuszać drzwi. Szukam odseparowanego zestawu 165 mm do kwoty 450, na prawdę max 500 zł (no chyba że serio ktoś napisze, że za 521 zł jest coś 2 lepszego).

 

Oczekuję dynamicznego, a przy tym przyjemnego i detalicznego dźwięku z nieostrymi tweeterami. Obecny Helix 52.1 z dynamiką ma chyba niewiele wspólnego. Fajnie gdyby bas też był solidny, bo chciałbym pozbyć się subwoofera. Wspomniany subwoofer to zamknięta 20tka na chińskim głośniku i zadowala mnie w 100%, więc mam nadzieję że firmowe głośniki z drzwi również spełnią oczekiwania.

 

Radio to Clarion CZ200E - nie planuję wymiany

Wzmacniacz Blaupunkt GTA460 - po przesiadce na nowy front i wyrzuceniu subwoofera docelowo będzie wymieniony na coś stereo do 250 - 350 zł.

Samochód to Skoda Felicia Hatchback.

 

 

Modele na jakie zwróciłem uwagę:

 

...

 

Wypisując któryś z kolei model stwierdziłem że to nie ma sensu. Niemal każda firma oferuje swój produkt w tej cenie. Ceny na allegro potrafią być o 150 zł lub więcej niższe niż w sklepach internetowych. Wiem, że na pełno na aukcjach podrobionych HSK 165, czy podobnie jest z innymi? Np Focale A1 są za 450 zł.

 

Pomocy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bas bez suba to DLS R6A.

Nie znalazłem taniej niż 799 zł, do 450 ani nawet 500 zł nie jest blisko :(

 

Bierz Hsk z allegro za 280 zl , jeszcze świeże ,pachną ryżem ! prosto z chin !

Mam to odebrać jako żart? Poważnie, w tematyce car audio siedzę jeszcze na nocniku.

 

Zoba jak trzęsie choinką ! ! ! (choinka o zapachu leśnym)

U mnie nawet z subwooferem tak choinką nie trzęsie, ale ja mam o zapachu jabłka z cynamonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam R6A i sa naprawde rewelacja,mysle ze powinnienes dozpierac i kupic je,napewno nie bedziesz załował.Tymbardziej ze słabo patrzyłes bo ja je kupiłem na alledrogo za 689 zł nówki.

Jednak jak sie mimo wszystko ograniczysz do tych 500zł to mozesz chyba w tej cenie wychaczyc Morele Tempo

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te hsk co piszecie to nie hertz tylko tania podróbka NERTZ! Orginalne są dużo droższe i lepiej wykonane.

Ja polecam morel tempo 6 nówki kupisz za 400 zł

 

a slyszales roznice ? nie . wiec nie pier*** wrzuce za pare dni fory hsk za 300 zl ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te hsk co piszecie to nie hertz tylko tania podróbka NERTZ!

Tylko, że były 2 rodzaje tych za 300zł. Było HERTZ HSK które mają "jakąś" szansę być oryginałami i były NERTZ HSK które oryginalne na pewno nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałem, że podam przedział do 500 zł, to padną odpowiedzi po 600 i 700 zł. Dołożenie odpada, ja już teraz dokładam żeby kupić jakieś do 500 zł. Jeszcze będę musiał dołożyć do innego wzmacniacza, kabli, wygłuszenia drzwi i tak w koło Macieju.

 

Zjedźmy z budżetem do 400 zł.

 

Co sądzicie o:

 

 

audiosklep.pl:

 

- Helix E 136 za 399 zł

- Rainbow SLX 265 za 399 zł

- Macrom M2S.61 za 400 zł

- CarPower CRB-165SET - 449 zł

 

allegro.pl

 

- MOREL MAXIMO 6.2 za 359 zł

- Focal A1 za 449 zł

 

Z tym allegro trochę boję się o podróbki :/

 

 

Ja polecam morel tempo 6 nówki kupisz za 400 zł

Gdzie? I czy to nie np "Norele"? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- MOREL MAXIMO 6.2 za 359 zł

- Focal A1 za 449 zł

 

Z tym allegro trochę boję się o podróbki :/

 

Jak chcesz to Morele możesz kupić u mnie. http://www.AudioBas.pl/

Towar nowy od PL dystrybutora - nie żaden prywatny import czy inne cuda!

Dodatkowo mały upominek gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz zapytam slyszales oba zestawy ze sie wypowiadasz ? dziwne zdania sklejasz.

 

Jak bym nie słyszał to bym się nie wypowiadał. Jeśli Ci o to chodzi to dzwiękowo różnica jest niezauważalna. Są tylko gożej wykonane i pewnie mniej wytrzymałe. Chodziło mi o to że tempo6 o niebo lepiej grają. Był już temat odnośnie podróbek HSK i nie widzę sensu od nowa zaczynać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Gość wyraźnie napisal jaki ma budżet, więc jezeli sam mowisz ze tak samo graja, to po co przeplacac 500 zl za proste logo na tweeterze ?:>

 

wiem ze sa tempo za 400 zl :) ale to nie jest ich prawdziwa cena wystarczy przeciez otworzyc allegro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...