Skocz do zawartości

jakie głośńiki do suba 2 x 12' ?


Jachu88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka muzyke słuchasz czego dokładnie oczekujesz no i jaki masz wzmacniacz lub jaki piec plaznujesz zakupic ile miejsca w bagaznikau bo skrzynie maja dośc duży rozstrzał 45-65L na 1głosnik.Opisz dokładniej te całe zagadnienia wtedy bedzie Nam łatwiej Tobie pomóc.pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muza raczej czarna chociaż czasami trance też poleci... mam teraz es 200 i brakuje mi tego zejścia i zatykania dechu w klacie :kwasny: narazie są to tylko plany bo zamierzam zmienić furke najprawdopodobniej bagażnik to golf 3 albo audi 80 B4 więc skrzyneczka sie zmieści. a wzmaczniacz zakupie mam narazie MAC audio Z4100 i wiem ze lepszy byłby monoblock do skrzynki z dwoma głośniczkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak wzmacniacz który chcesz kupic na w mostku 230W w RMS ale biorac pod uwage ze to MAC Audio to te 230W to tylko marzenia noze miec cos około 180-200W. Wiec zastanów sie moze nad CP 4/400 lub czyms co bedzie miało realne moce. Pod uwage mozesz wziasc jeszcze np Magnata RX 44, a co do suba to jesli ma byc szybko i z dobrym zejsciem to moze 2x 10" w tej kasie mozna dostac dobre PowerBassy s-10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magnat odpada... myśle że poczekam troche zeby uzbierać sianka. Jakościowo w tych cenach nie bedzie rewelacji ale też nie chce dudnienia.

Myśle nad: es 300 PB s-12 Lanzar MAX 12 nie oczekuje od dwóch trzydziestek wielkiej szybkości słucham przeważnie rapu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce 2 x 12" myślałem nad es300 ale cenowo troche mnie przerasta narazie i potrzebują dosyć mocnego wzmaka co też wiąże sie z większym wydatkiem. Zobacze może 2 x Pb s-12 chyba ze macie jeszcze jakieś propozycje?

Jeśli PB to raczej M12 niż S12, ale zważywszy na piecyk, któym byśto zasilał (MAC) to ani tego, ani tego nie zasilić porządnie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...