Skocz do zawartości

Wakacje z dBDRA - VW MANIA 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Zawody audio na VW Mani jak co roku na wysokim poziomie (nawet 2 zawodników z Litwy startowało)

 

Przydało by się powiększyć strefę audio za rok :ok:

 

 

No koledzy z litwy dopisali, a z tego co z nimi gadałem, to miało ich być nawet 3 ale jednemu auto padło.

Jeszcze w tym tygodniu będę się widział z oficjelami VW MANII i będziemy mogli sobie podsumować imprezę. Myślę, że oni też bedą zadowoleni z tej współpracy bo nasza Strefa była dość mocno oblegana nie tylko przez zawodników, ale też samych uczestników zlotu.

W przyszłym roku powalczymy, żeby strefa była większa to na pewno, a poza tym to mam taki gruby pomysł co by na Strefie Audio postawić namiot modułowy ok. 100m2 na afterparty nocne zaraz po finałach. Wtedy towarzysto mogło by zostać w jednym miejscu i bawić się razem - jak byłby namiot to byłby i sens dziewczyny ściągać bo przynajmniej miałyby gdzie tańczyć :hyhy:

Pomyślimy i zobaczymy co się da zrobić - ale napewno trzeba rozwijać temat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakacje z dBDRAG jak najbardziej udane!!! VW Mania jak co roku na kozaku, piwo się lało, grill się palił, 3/4 weekendu spędzone na strefie car audio ale opłacało się, 3 miejsce w Street Stock B, kolejny pucharek, kolejne punkty do kolekcji i oby tak dalej.

Po Manii jeszcze było promowanie Bassu w Łebie, wykończony fizycznie, wypoczęty psychicznie, pozdro dla wszystkich!!!

 

Foto Relacja:

 

dBDRAG VW MANIA2011

https://picasaweb.google.com/116141806858036120812/DBDRAG_VWMANIA2011

 

VW MANIA2011

https://picasaweb.google.com/116141806858036120812/VWMania2011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...