Skocz do zawartości

Cykliczny spot CAR AUDIO Gdańsk


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

:P młody01 nie chcesz chyba nam powiedzieć że jak jechałeś po wzmacniacz to skończył się asfalt i urwała się miska olejowa?

 

Ps testowałeś już piecyk?

 

Młody zadzwoń tutaj http://panoramafirm.pl/elbl%C4%85g/auto_czesci_korkuc-aldnso_pbj.html powinni pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P młody01 nie chcesz chyba nam powiedzieć że jak jechałeś po wzmacniacz to skończył się asfalt i urwała się miska olejowa?

 

Ps testowałeś już piecyk?

 

Młody zadzwoń tutaj http://panoramafirm....aldnso_pbj.html powinni pomóc :)

 

:((( szczera prawda i żebym jeszcze zapier*lał to rozumiem a jechałem 10km/h i zachaczyłem korkiem od miski olejowej i wyrwało korek i kawałek aluminium ;/ ale już naprawione jest tylko jutro do odbioru ale nie tu problem. Trochę to był nieprzewidziany wydatek w wysokości 400zł i to nadszarpnęło dość ostro mój budżet ;/ i nie wiem czy wydolę ale postaram się... :( (może jakaś lewizna wskoczy)

nic nie testowałem bo od czwartku autko stoi u doktora ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( szczera prawda i żebym jeszcze zapier*lał to rozumiem a jechałem 10km/h i zachaczyłem korkiem od miski olejowej i wyrwało korek i kawałek aluminium ;/ ale już naprawione jest tylko jutro do odbioru ale nie tu problem. Trochę to był nieprzewidziany wydatek w wysokości 400zł i to nadszarpnęło dość ostro mój budżet ;/ i nie wiem czy wydolę ale postaram się... (może jakaś lewizna wskoczy)

nic nie testowałem bo od czwartku autko stoi u doktora ;(

 

Michal jak Ciebie nie bedzie to zapomnij, ze Tobie przod do swiat ustawie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...