Skocz do zawartości

Cykliczny spot CAR AUDIO Gdańsk


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo!planuję być i zapewne mi się uda. Radyjko pewnie będzie już zmienione na x100 ale 300 też pewnie będę miał jeszcze.

 

bo mnie drażni to radyjko i to mocno, ponieważ gdy na odpalonym audio zgaszę i odpalę samochód to radyjko zawsze przerzuca na 1-ną tę samą piosenkę i np miałęm na 78 utworze gasze i odpalam auto i wskakuje 43 utwór no do szału mnie to doprowadza może to jakaś funkcja nie taka? kojarzysz takie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Suzuki poczytalem, przemyslalem zwrotki beda.Aktywki na zadnej alpinie sie nie da zrobic na 3drogi.Tb specyfikacje juz mam.Poluje jeszcze na wstegi.Ostatnio byly i jakos wszystko poszlo.Moze jutro sciagne tapicere i porobie fotki wzrotek.Jak mi to wyliczysz to ja sobie poradze z lutami.Lekka sraka jest po zmainie radia tapicerka sie straszne odzywa.To tyle.Pa Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest do ogarnięcia, tylko, te foty tak żeby było widać wartości kondensatorów.

 

No i przyszły moje średniaczki.

Na końcu posta możecie zobaczyć.

http://www.strefacaraudio.pl/topic/19220-vw-polo-classic-by-suzukigsx/page__st__40__gopid__217315

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem fotki porobie i spisze wszystko.Tez je chcialem kupic te moje sa fajneje tylko ta jebana sredniaca 10cm do malo aut wchodzi dlatego TB kupilem.Szukam jakis 16stek oleje te do car-audio bo slaby dostep.W dzwiach to i papierowe jakies podejda.Seas lub visation jest ich od groma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto jest chętny postroić nowy wzmacniacz ;d ja go nie umiem wystroić :(. Suzuki w alpinie znalazłem kupę opcji :P więc może teraz je jakoś ogarniemy ;p. Potwierdziły się wszystkie opinie że helix ostrzy górę na obecnym Dls jest 5x lepiej i to jak ja ustawiłem :D przodu zaczynam szukać :P będziemy dyskutować na spocie. ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w pasywce najważniejsza jest zwrtnica resztę cudów można na radiu pokombinować, prawdiwi magicy mają wszystko na flat "0" a robotę robi zwrotnica. :przestraszony:

 

No i jeszcze barwę można poszukać poprzez odpowiednie jednostki główne, a jak wiadomo żądzą naki. :zglupkiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...