Skocz do zawartości

PowerBass S-6C a HELIX Dark Blue 62.1


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pod radiem nie bedzie odczówalnej roznicy, jesli planujesz na przyszlosc wzmaka to wymieniaj- uwierz przy 65rms z axtona zmienily sie nie do poznania wzgledem helixów... Tyle ze jakościowo sa slabsze mowie tu o wysokich, i ta "zwrotnica" w porównaniu do helixów to jakis arhaizm... Ale kicka maja wiekszego a wysokie zawsze mozna zbic equalizerem w jednostce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem sh 909r czyli tak jakby model starszy od 9101. Zanim kupowałem to radio to studiowałem dość poważnie i również myślałem nad 9101. Jednak spotkałem się z opiniami że 909 gra lepiej od 9109 i dlatego wybór padł na 909. Ogólnie szczerze polecam to radyjko. Nie to że ładniejsze od 9109 to dość tanie. Gdyby to radio miało jeszcze korekcję czasową to bym go nie sprzedawał bo jak za takie pieniądze (300-350zł) według mnie nic lepszego z MP3 nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh...

 

Bardzo się dziś od rana wkurzyłem i to jeszcze przy świętach...

Ponieważ miałem już prawie "kupione" radyjko, a w ostatnich sekundach zostałem przelicytowany (a mogłem dać więcej ale słabo się u mnie odświeżają strony i jak to już zrobiłem aukcja byłą zakończona...)

A mianowicie licytowałem radyjko Alipne CDA-9885R, które poszło za 420zł tylko (no fakt miało ryskę dosyć mocną na wyświetlaczu ale mi to z grubsza by nie przeszkadzało)

A tutaj link do zakończonej niedawno aukcji: klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...