Skocz do zawartości

PowerBass S-6C a HELIX Dark Blue 62.1


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Signat H16 -gwizdki sinuslive neo 110 gratis

SINUSLIVE SL160 NIEMIECKI ZESTAW SEPAROWANY 165MM

Sinuslive SL 165w + Neo 25s

Z powyższych wybrał bym SL 165w + Neo 25s

Czy równają się bądź są lepsze/gorsze od PB i Helix'ów proszę o odpowiedzi

S6-c i helixy nie dorównają SL 165w + Neo 25s pod warunkiem solidnego montażu jak i odpowiedniego zasilania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K@mila

 

Nie ma sprawy pisz :looka:

Co do S 6 C to jako, że często bywam w sklepie mattoma z tym modelem jest problem ponieważ jest sporo reklamacji na ten model (odkleja się zawieszenie górne).

 

Oczywiście polecam:

Udimension ELEMENT Comp 6

http://axel2.pl/Obrazki/Allegro/promoelement.JPG

 

Jak ktoś chętny zapraszam na PW zrobimy jakąś promocje świąteczną :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dam rady jednak tyle na przód przeznaczyć kasy (święta i te wszystkie wydatki )...

 

A co do radioodtwarzacza...

Co sądzicie o modelach Pioneera DEH-80MP i P6000UB (i 5800, 5900)

oraz o Alpine'kach z serii CDA-988x (x=1,4,5)

i czy za używane dalibyście ok. 400-450 zł czy szukać czegoś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to Clarion naprawdę ma piękną jakość dźwięku (odsłuchiwałem kilka modeli),

ale design tego modelu i wyświetlacz mono bardzo mnie od niego odpychają...

Dla mnie radioodtwarzacz oprócz, że ładnie gra to musi też chociaż jakoś wyglądać, tak jak z kobietami - musi być ładna, ale żeby jeszcze w dodatku była mądra :)

 

 

...

 

A co sądzicie o tych modelach Pionków, bo za bardzo w nich się nie orientuje co jak gra z nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tych modelach Pionków, bo za bardzo w nich się nie orientuje co jak gra z nich?

 

szczerze powiem że pionek który wpadł mi w ucho to np: PIONEER DEH-P88RS II reszta poniżej jego nie zachwyciła mnie nigdy, chodź źle nie grała tylko bez tego czegoś........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ten 88RS fajny, ale jego cena nie jest fajna...

 

Radyjka poszukuję cały czas (głównie szukam używanych na aukcjach, a nóż coś uda mi się upolować ciekawego, tylko chciałbym żeby szybko się to stało)

 

 

A jeszcze pytanie, na które znam odpowiedź waszą, ale tak dla pewności...

Na razie planuję sam zestaw odseparowany (ten PB albo Helix) i radyjko, do tego pewnie dojdzie używany wzmak jakiś i tu moje pytanie, czy opłaca się zamontować jakieś "kicki" w tylną półkę (wiem, że to nie jest z regułami CA ale co robić jak nie stać na porządnego suba i mocniejszego wzmaka) miałbym je tylko przez pewien czas, przez który odkładałbym kasiorkę właśnie na jakiś wzmacniorek mocniejszy i suba...

Czy może lepiej po prostu lecieć przez ten czas na odseparowanym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie chciałem zaczynać nowego tematu dlatego się dopinam i mam takie pytanie czy te PB S 6C mogą grać pod samym radiem (dokładnie to JVC KD G342) wszyscy piszą że pod wzmacniaczem lepiej zagra ale czy bez wzmacniacza mogą działać aby nie uszkodzić radia bo z tego co czytam to dwa razy przewyższają moc radia wzmacniacz planuje kupić ale dopiero za pół roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozsądnie to znaczy jak głośno w tej chwili mam jakies peyingi 6x9 w półce z tyłu jak słucham muzyczki to 25 (ale nie wiem ile stopniowa skala jest w tym radiu ) bao jak daje powyżej 25 zo zaczynają pierdzieć (zamiast dawać bass) i to jest nie do zniesienia. Muzyke jaką słucham to RnB naczytalem się dość sporo na tym forum o tych głośnikach i mówią że są najlepsze w cenie do 250zł do RnB.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ,że pod wzmacniaczem zagrają lepiej tylko chodzi mi o to, że wszystkie fundusze, które mam wystarczą mi na głośniki i na taśmę dekarską do wytłumienia i chciałem się upewnić czy jeżeli podłącze te PB S6C pod same radio moge spokojnie słuchać muzyki bez obaw ,że coś się zepsuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...