Skocz do zawartości

Instalacja


Niemiec1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kogos z Lublina lub niedalekich okolic kto pomoze mi zamontowac suba(HelixW8)+piec(KenwoodKAC923) i jesli to mozliwe pomoze ladnie nastroic bo nigdy tego nie robilem(kabel od radia mam przeciagniety takze zostaje tylko przymocowac piec i to pozlaczac). Oczywiscie nie za darmo. Bo na Zbożowej (boczna warszawskiej) zawolali 150zl za montaz jesli mam swoje kable...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic trudnego, nawet amator to dobrze zrobi. Gain skręcasz wpierw na minimum, filtr Low pass na wzmaku na początek na 50hz i regulujesz gain do pierwszych zniekształceń, potem trochę przykręcasz w lewo i tyle roboty :) Musisz ustawiać tak jak Tobie się podoba i według Twoich upodobań. Jak filtr będzie dla Ciebie za nisko lub za wysoko to poprostu krecisz w obie strony, aby znalezc porzadane ustawienie... Według mnie nie ma co przesadzać z filtrem powyżej 60hz to już będzie buczenie a nie ładny bas.

Pamiętaj także o napięciu w radiu na subwoofer, ustaw sobie na max, przed regulacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to jak sprzet dojdzie to bede pewnie jeszcze zadawal pytania wiec mozecie nie usuwac tematu :) jedyne co podlaczalem w CA do tej pory to radio i glosniki :) wiem tyle ze "+" zlacza sie z "+" a "-" z "-" :cool:

 

@edit

 

ale jakby ktos byl chetny z Lublina pomoc za flache i kebaba (od mustafy) to zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku powinienem być w miarę wolny, to mogę Ci to jakoś podłączyć. Tylko zaopatrz się w:

- kable do podłączenia wzmaka

- kable do podłączenia głośnika (wystarczą 2,5mm2)

- znajdź przejście dla kabla + od akumulatora do wnętrza kabiny (najlepiej puść już tamtędy jakiś cieńszy kabel)

- znajdź miejsce na masę, najlepiej jakąś śrubę w bagażniku

- pomysł, gdzie chcesz umieścić piec :)

- oplot, jeśli chcesz, żeby ładnie wyglądało

- wszelkie złączki, pewnie widełki do wzmacniacza, oczko do akumulatora i coś do masy :)

- jak będziesz miał instrukcję do wzmaka to też nie zawadzi.

 

Jak coś to pisz PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej wiec co do bagaznika to mniej wiecej wyglada to tak :

http://img191.imageshack.us/img191/5195/bagaznikfull.jpg

widzial bym go chyba bardziej w miejscu "2" bo juz cos tam bylo wkrecane wczesniej(scianka plastikowa oczywiscie w srodku bagaznika).

oczywiscie ja jestem na tyle madry i trzymam kolo zapasowe w miejscu do tego przeznaczonym ale znalazlem grafike na allegro;]

 

1. kabel do podłączenia wzmaka chyba jest przeciagniety od radia i lezy pod tylna kanapa (czerwony docs gruby zakonczony widełkami i to niego jest przyklejony jasnoniebieski z bialym paskiem sporo cienszy tez na koncu widelki(to ten?) czy jakies jeszcze potrzebuje ?

2. Jesli chodzi o kabel z aku do kabiny to narazie jestem w fazie dowiadywania sie ktoredy go puscic.

3. Czym jest oplot i w jakiej postaci sie przejawia ? :krzeslem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...