Skocz do zawartości

[tatusiowóz] BMW 325TDS ///M-Technic


Lukasz20VT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam czy wszyscy nie są uprzedzeni do tego projektu? Ja bym poczekał co będzie dalej bo póki co to są wszystko początki projektu a z czasem zapewne się rozwinie. Myślę że należy się wstrzymać z bólami do czasu kiedy auto będzie do odsłuchu... :) a Na razie śledzić temat i jego rozwój
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Vampirek, uprzedzeni?

Na swoim forum napisał, że już wypalił te niby robione specjalnie dla niego, a kupione na Allegro wysokotonowe. Oczywiście to nie jego wina, ani kupionej gdzieś używanej haj-endowej Alpiny tylko sprzedawcy głośników, którego tam oczywiście oczernił zaraz po zakupie.

Jak tu się nie interesować tematem, jeśli ktoś buduje demo-car firmy, która oficjalnie nie przyznała się do budowy, w dodatku taki, którego komukolwiek nie bardzo chce pokazać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem Alpinka trochę odstaje od "powagi" systemu , miałem ją i rewelacji nie było , co najwyżej poprawny wzmak .

Na prawdę nie jest źle. Wzmak ma bardzo ciepłe i "miękkie" brzmienie co mi osobiście odpowiada. Wszystko zależy też jakie miałeś pozostałe klocki. Obawiam się że wzmacniacz ma najmniejszy wpływ na jakość dźwięku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze Łukaszowi chodzilo, ze w pewnych warunkach, takich jak przedzial cenowy, podobna klasa sprzetu istotnie ma to maly wplyw na jakos dzwieku. Porownanie natomiast np Firsta do Stega MSK wypadnie juz masakrycznie. Najwieksze znaczenie ma jednak montaz i strojenie bo nawet najlepszy sprzet nie zagra bez tych dwoch czynnikow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Może nowy tutaj jestem i wszystkiego nie czaję, ale jak to jest że gościu robi profi robotę i wszyscy na niego jadą, a gdy jakiś kolo w innym temacie w escorcie buszmeny zmieni na Hertze to zaraz mu wszyscy gratulują dobrej roboty?

Chodzi tutaj o niechęć do Lukasz20VTczy firmy Tonsil, bo nie nadążam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...