Skocz do zawartości

Nowe Radio do 1000 zł


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

 

Tak jakw temacie poszukuję w miarę jak najlepszego radia w stosunku do ceny . Radio będzie podłączone w aucie BMW E36 Sedan ,a w bliskiej przyszłości do radia dojdzie dobra końcówka zestaw na przód plus wygłuszenie drzwi itp.itd. i jakiś deliaktny sub do bagażnika . Od radia nie wymagam żadnych wejść typu usb itp.itd. jeśli są to wporządku jeśli ich nie będzię też wporządku . Radio ma być dobrym nowym źródłem do odtawrzania audio cd najlepszej jakosci z możliwych w tej cenie i to bybyło na tyle .

 

Tylko nowe radia wchodzą w grę !

I co myślicie o Alpine CDE 9880R NOWEGO DA SIĘ KUPIĆ DO 1000 ZŁ ale jak jest z jakością w stosunku do ceny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również odradzam alpine cde sam z niej rezygnuję na korzyść clariona, więc i tobie tak zalecam.

Do 1k można już fajne clariony kupić, pobiją tę alpinke na 100%.

Szkoda, że nie szukasz w używkach bo w tych pieniądzach to już konkretny sprzęt możesz dostać.

Czego kolwiek byś nie kupił, najważniejsza jest możliwośc odsłuchu, inaczej to kupowanie w ciemno. :zawstydzony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak że dosyć mocno był bym przy tym aby radio było nowe bo jeśli używka to tylko i wyłącznie Allegro a to jest troszkę już ryzykowne a co więcej nie chciałym bym mieć używki która była wizualnei w extra stanie a za miesiąc czy dwa zepsuł się laser a ogólnie to wiem doskonale że do 1k dostał bym stoo razy lepszej jakości sprzęt niż nówkę do tej kaski ale jeśli możecie to podajcie jakieś modele nówych które w tej cenie są naprawdę godne polecenia a jeśli uzywki to prosił bym moze o podesłanie jakichś linkó bo osobiscie nie znam się zbyt mocn ona sprzęcie car audio i nie wiem jakich modeli szukać co powinny mieć w tej cenei w zestawie itp.itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały update po tym co pisaliście jednak radio używane jak najbardziej wchodzi w grę! Prosił bym o podanie jakichś godnych uwagi linków bo Sam nie wiem czego nawet szukać jakich modeli jedyne co wiem że radio powinno być w idealnym stanie bo nie chciał bym żeby pograło miesiać a po miesiącu padł laser :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

wydaje mi się że godne polecenia są również Alpine 9855r - jest ich sporo na Allegro.

 

a swoją drogą - nie wiem czy to nie nadużycie budżetu..ale prawie nówka.

 

http://allegro.pl/alpine-cda-9887r-bassengine-pro-procesor-high-end-i1655490681.html - Alpine 9887r powystawowa - 24 miesiące gwarancji.

 

Co do sklepu sam od nich kupiłem poprzednie radio - zawiesiłem je wgrywając nowy firmawre - odesłałem i dostałem naprawione w ciągu 3 dni - kurierem na ich koszt. Więc bez problemowo.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do clarion dxz958rmc to odpada ponieważ tego radia akurat miałem możliwość odsłuchu i jakoś w takiej cenie nie powala na kolana ale za to Alpine 9887r jest naprawdę dobrym sprzętem i dzisiaj zobaczę czy dogadam się ze sprzdającymi jeśli tak to myślę że najdalej w poniedziałek będę go Miał :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bliskiej przyszłości do radia dojdzie dobra końcówka zestaw na przód plus wygłuszenie drzwi itp.itd.

 

akurat miałem możliwość odsłuchu i jakoś w takiej cenie nie powala na kolana

 

 

Tylko nie pisz że słuchałeś u siebie ...ba nawet jak słuchałeś w innym aucie to na temat jego możliwości wiesz tylko tyle na ile pozwalał tamten CAŁY system . Clark to dobre radio i ewentualny wybór (958/117/9855/9835) musi być poparty odsłuchami na swoim systemie , zresztą żeby Twój system doprowadzić takiego stanu żebyś odróżnił poszczególne radyjka , to musisz i sporo zainwestować i ze miesiąc urlopu poświęcić na montaż , b że o odpowiednim doborze wzmacniacza i głośników nie wspomnę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do clarion dxz958rmc to odpada ponieważ tego radia akurat miałem możliwość odsłuchu i jakoś w takiej cenie nie powala na kolana

 

na clarka 958 przesiadłem się z alpiny 9855 i jak dla mnie na + i to spory, dodatkowo moje tweetery trochę się ustatkowały co mi było potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałęm wiele spraw i jednak wolał bym znaleźć coś do 1000 zł ponieważ w obecnej chwili 1000 zł to itak naciągnięty budżet a jeżeli kupiłbym alpine 9887r to myślę że przy zestawie któy chcę wstawić nie wykorzystał bym go w pełni więc raczej nei ma sensu naciagać budżetu jeszcze bardziej więc jeśli można to prosiłbym o propozycje jak najlepsze do 900 1000 zł max
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...