Skocz do zawartości

NO LIMIT 2011 - Olsztyn Lotnisko Dajtki


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jako zawodnik mogę prosić tylko o jedno ...

To, że zawodnicy nie będą pitolić, gdyby zobić tak jak wyżej, to ja nie wierzę. To jest nierealne, gdzie ktoś jest pierwszym, a ktoś inny musi być ostatnim. Na finałach MP zawsze oceniała para sędziów, więc tutaj nie jest potrzebna żadna rewolucja. Co do przedstawionego składu, to też nie widzę z tym problemu, ale w tej chwili jeszcze nie da się tego ustalić na 100%, nawet i z takiego powodu, że nie wiemy w jakiej kategorii który sędzia będzie miał jakieś "swoje" auta, przy których coś więcej dłubał. Prawdopodobnie jak zawsze będzie konieczny jakiś kompromisowy miks, aby maksymalnie ograniczyć sytuację, że ktoś uczestniczy w ocenie aut swoich klientów. Może być i tak, że nie da się tego w ogóle bezkolizyjnie rozwiązać, bo jakaś firma z której pochodzi sędzia może przecież mieć robione przez siebie auto w każdej kategorii. Po to jest drugi sędzia, żeby obaj wzajemnie się kontrolowali. Mogą się na chwilę zamieniać miejscami i wzajemnie konsultować co ostatecznie wpisać do arkusza, jednak na pewno nie będzie dwóch niezależnych ocen na dwóch arkuszach i potem z nich średniej, bo nie ma takiej opcji w regulaminie.

I żeby było jasne - w takich sprawach jak przydział sędziów do poszczególnych kategorii oraz przyjmowanie jakichś wyjściowych punktów odniesienia czy też interpretacja ocenianych składowych, mają głos wszyscy sędziowie, którzy są na danych zawodach a nie ja. Wiadomo że sprawy związane z oceną dźwięku ustalają przede wszystkim ci od dźwięku. Ja głównie robię sprawy organizacyjno-biurowe i raczej nie wcinam się do samych ocen, bo organizacja jest wspólna dla wszystkich jej członków.

 

... jak ci się nie podoba to paszedł won :) -> to tak w wolnym tłumaczeniu :).

Czyli normalnie jak w każdym sklepie, knajpie, warsztacie, kościele i wszędzie indziej gdzie mi coś nie odpowiada, idę sobie won. To tak w wolnym tłumaczeniu.

Zaczynasz wreszcie łapać. :hurra:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ale w Każdym sklepie, warsztacie, kościele możesz dochodzić swoich praw, złożyć reklamację, żądać wyjaśnień, a twój kościół przewiduje tylko albo tak albo won :) , więc dale nie kumasz nawet co piszesz w sumie nic nowego :zabawa:

 

pzdr. Łukasz

 

 

ps.

 

który sędzia będzie miał jakieś "swoje" auta,

 

a od kiedy to w EASCE problem ?? :) mało to razy siwy sędziował swoje auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek niestety małe sprostowanie w ubiegłym roku na finał MP u mnie w klasie siedział tylko jeden sędzia (Łukasz W.) wiec nie jest tak jak mówisz i w Profi i Outlow było tak samo wiec nie zgadzam się z Tobą a wspólny arkusz czy to coś da nie wiem, na pewno nie da nic jak będzie siedział stary sędzia z nowym bo nowy będzie się słuchał starego i ocena będzie według kryteriów starego sędziego.

Na pewno obecność drugiego doświadczonego sędziego wpłynie na rzetelne oceny.

Jestem daleki od docinek w kierunku Twojej osoby bo bardzo Cię szanuję i lubię, zależy mi tylko na sprawiedliwych ocenach, co w naszej organizacji czasem się ZATRACA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwoździo zastanów się, skoro tam 1 osoba na krzyż coś słyszy a reszta powiedzmy delikatnie NIE :), to czy wsiądzie ich do auta 1, 2 czy 5 to raczej specjalnie nic to nie zmieni. Tu nie jest problem ilości kadry a jakości.

Nie od dziś zauważyliście, że sami zawodnicy miedzy sobą są w stanie precyzyjniej ocenić auta niż większość składów sędziowskich. Ale Jurek cały czas zapewniał, że są należycie szkoleni. Pytanie przez kogo i jak, Skoro szary zawodnik który powinien się od nich defakto uczyć i czerpać rady, jest w stanie zrobić to lepiej od nich..

 

pzdr. Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz częściowo się z Tobą zgadzam ale i nie do końca bo jest kilku naprawdę dobrze słyszących sędziów, tylko problem tkwi gdzieś indziej, jak ocenić by nie zrobić kuku koledze po fachu, jedni się tego boją inni nie a jeszcze inni za dużo piany w życiu ze sobą wypili (by się nawzajem krzywdzić) , i to jest największa bolączka, jak tu dać 10 za bass skoro (kolega inny sędzia w wielu wypadkach) mówi że tam jest taki zajebisty bass.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe bo wiesz, jeden coś mówi a reszta nie ważne czy się zgada czy nie, żeby nie wyjść na głuchych przytakuje ;), a tak to hmmm czy tak do konca tych paru AZ tak słyszy to też nie dał bym sobie za to reki uciąć :). No ale to wasz problem generalnie nie mój, ja przynajmniej mam się z czego pośmiać, jak mi zdają relacje z imprez.

 

Ps. pozdrówcie odemnie Ewelinę G.

 

 

pzdr. Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie największym problemem są sędziowie którzy rywalizują ze sobą ... Auto w/w Eweliny raz dostaje za górę(bez wprowadzania zmian w tzw. miedzyczasie) 10-12 pkt a innym razem dostaje 17-18 pkt bo pierwszy sędzia wsiada i mówi "...ooo ten głośnik nie ma prawa dobrze zagrać..." .

 

Łukasz co do siwego (vel. Robert Sz.) to akurat nie jego wymieniał bym jako tego który ocenia swoje auta (nieobiektywnie) . Robert moim zdaniem to naprawdę "dobre ucho" i fachowy człek .

 

ps.Tak mi się przypomniało , kiedyś słyszałem na zawoach teksty w stylu ... O jak ocenia tą klasę ten sędzia to wygra ten , a tamten będzie drugi . Niestety często to się sprawdza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no tacy sędziwe cóż poradzić, taki chów jakiś :), Jaki Siwy jest Każdy widzi :), jedni lubią inni nie :), mnie on tam osobiście nie przeszkadza, choć kiedyś za czasów PASCI mnie oceniał dwie imprezy pod rząd gdzie auto było kompletnie nie dotykane ( w sumie cały sezon takie było ), i dostałem 2 skrajnie różne oceny, nie tam różnica paru ptk, tylko na zasadzie raz np góra i środek były super i duże noty, za 2-3 tyg na kolejnej imprezie góra i środek były w kit takie se, no ale basior i subbasior za to miodzio :), na to Siwy mi odparł, że on nie wierzy, że nic nie robiłem między zawodami :) więc ja nie mam więcej co dyskutować z taką argumentacją :) gdzie co zawody zmienny jest jak chorągiewka na wietrze :).

 

PS. ale była gdzieś ostatnio akcja, że podobno siwy swoje auto sędziował :).

 

 

pzdr. Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie sobie pogadaliście.

Wy swoje a zawodnicy dostają po dupie.

Ja jako zawodnik mogę prosić tylko o jedno Ciebie Jurku jako szefa organizacji EASCA by na finale MP sędziowało dwóch sędziów i wyciągnięta została średnia z dwóch ocen, uważam, że na takiej rangi imprezie każdy zrozumie ewentualne przeciągnięcia w czasie i nada to poważnego podejścia do tematu, każdy z nas zawodników cały sezon ciężko pracuje na ten finał i myślę, że sprawiedliwa ocena się nam należ,

Sędziowie podejdą bardziej sumiennie do sprawy a zawodnicy nie będę pitolić, że zostali źle ocenieni lub pokrzywdzeni bo zawsze to ocena dwóch sędziów a nie jednego.

Nawet mogę podać przykładowe pary sędziowskie

1 Robert SZ. i Michał N.

2 Tomek Z. i Paweł K.

3 Łukasz W i Paweł Z.

To jest moja propozycja

Wszystkich zainteresowanych proszę o poparcie mojego posta jeśli się ze mną zgadzają

Pozdrawiam

Gwoździo

 

Witam Szanowne Grono!

Zgadzam się z Gwozdzio co do poszukiwania sposobu podwyższenia obiektywności ocen (co prawda nie mogę wypowiadać się odnośnie sugerowanego składu, ponieważ nie znam tych ludzi-sędziów). Tak jak wspomniano przez Gwozdzio, zawodnicy w większości ciężko pracują nad swoimi systemami (jak przed sezonem tak i po) i zapewnię chcą mięć obiektywne oceny swojej pracy. Jednak podejrzewam iż i tak będą niezadowoleni (pokrzywdzeni) i tu się zgadzam z JD. Trzeba pamiętać również, iż każde rotacji w kwestiach organizacyjnych w efekcie końcowym niosą w sobie podwyższenie kosztów całego interesu(imprezy)za co z kolei ma zapłacić albo organizator albo zawodnicy (i tu podejrzewam będzie dużo gadania, bo ani jednym ani drugim to nie spodoba). Wychodząc z założenia ze ludzi startujące w zawodach akceptują regulamin organizacji w całości a nie tak jak komuś pasuje (zależnie od wyniku), to według mnie powinna się odbywać tak zwana "praca nad błędami"(jak zawodników tak i organizatorów) po każdych zawodach (sadze ze nie zajmie to dużo czasu, góra 1,5-2 godz). W ten czas zaoszczędzi się nie jedno wiadro nieczystości wylanych tu na forum i ogólnie, ale wszystko co boli będzie pozwiedzano na gorąco "po męsku w twarz" i na miejscu tak samo załatwione! W takich spotkaniach po jakimś czasie pewnie urodzi się pewien pomocny mechanizm wspomagający drogę do doskonałości wszystkich zainteresowanych. Z kolei ci, którzy nie byli fizycznie obecny przy zaistniałych wydarzeniach będą mogli wypowiedzieć się na forum o nazwie "Ploty ze zlotu" ale nie sadze, ze ktoś będzie to odbierał na serio:).

Z wyrazami szacunku do obecnych!

Kaban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przynajmniej mam się z czego pośmiać, jak mi zdają relacje z imprez

jako człowiek czytający to i stojący z boku (nie jezdze na SQL) mam rozumiec ze nie jestes zawodnikiem startującym w easca SQL/osoba bezpośredniozwiązaną z imprezami organizowanymi przez nich itd/itp ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako zawodnik mogę prosić tylko o jedno Ciebie Jurku jako szefa organizacji EASCA by na finale MP sędziowało dwóch sędziów i wyciągnięta została średnia z dwóch ocen, uważam, że na takiej rangi imprezie każdy zrozumie ewentualne przeciągnięcia w czasie i nada to poważnego podejścia do tematu, każdy z nas zawodników cały sezon ciężko pracuje na ten finał i myślę, że sprawiedliwa ocena się nam należ,

Sędziowie podejdą bardziej sumiennie do sprawy a zawodnicy nie będę pitolić, że zostali źle ocenieni lub pokrzywdzeni bo zawsze to ocena dwóch sędziów a nie jednego.

Nawet mogę podać przykładowe pary sędziowskie

1 Robert SZ. i Michał N.

2 Tomek Z. i Paweł K.

3 Łukasz W i Paweł Z.

To jest moja propozycja

Wszystkich zainteresowanych proszę o poparcie mojego posta jeśli się ze mną zgadzają

Pozdrawiam

Gwoździo

 

W pełni się z tym zgadzam i popieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze tylko podajcie ile punktów i w jakiej pozycji arkusza każdy chciałby otrzymać i mamy w tani oraz bezkonfliktowy sposób załatwioną sprawę finałów. Pucharki pójdą Pocztą.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps. Z całym szacunkiem do pana osoby , panie Jurku i wkładu pracy przy zawodach . Trzymajcie się obiektywnych i osłuchanych sędziów.

 

Ciekawa sugestia, może zrobimy ranking tych złych i tych dobrych?:]

Dawno tu nie zaglądałem ale widzę, że że dużo się nie zmieniło. Ktoś atakuje, ktoś inny odpiera ataki a jeszcze inny zrywa boki.

 

Dobrze że od czasu do czasu znajdzie się wpis kogoś kto podchodzi do tego ze zdrowym rozsądkiem - szacunek dla Kabana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lepiej dać imiona zawodników do kapelusza i losować po kolei miejsca :) przynajmniej każdy dostanie równe szanse :)

 

 

pzdr. Łukasz

 

 

i tak by ci cos nie pasowala losy za krotkie ,kostka nie taka itd :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zip" ale przecież wszyscy wiedzą, że my tak już od 3 lat ustalamy wyniki. Niby kolo wyżej tak wszystko wie, a taką oczywistą sprawę przespał w tym rocznym przyczajeniu.

 

Ciekawa sugestia, może zrobimy ranking tych złych i tych dobrych?:]

Nie wiem ktoś Ty i czy po samych imionach obczaisz, ale po mojemu taki ranking już został przygotowany wyżej:

1 Robert SZ. i Michał N.

2 Tomek Z. i Paweł K.

3 Łukasz W i Paweł Z.

Chyba w każdej parze jeden to musi być ten zły, a na przeciwwagę jest dobry. Który jest którym, to już pewnie będzie zależeć od zajętych miejsc w danej kategorii, więc ranking może się zmieniać wraz z wynikami losowania zwycięzców w naszym kapeluszu.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej śmieszy mnie to że piszą tu dużo osoby które najmniej wiedzą co się dzieje... jeśli stępiło wam już słuch to nie wypowiadajcie się w teacie z wami nie związanymi .

1 Robert SZ. 2 Tomek Z. 3 Łukasz W

Widziałeś ich w życiu czy piszesz tylko żeby pisać ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej śmieszy mnie to że piszą tu dużo osoby które najmniej wiedzą co się dzieje... jeśli stępiło wam już słuch to nie wypowiadajcie się w teacie z wami nie związanymi .

Kolego, ale WY nie piszecie tu o słuchu osób trzecich, tylko konkretnie pijecie do sędziów, jurka i reszty organizującej imprezy.

Po drugie to ch... ci do słuchu osób wypowiadających sie w tym temacie które WAS nie oceniają - dodam że osoby te nie piszą nic na temat złego lub dobrego sędziowania,

bo akurat pewne osoby z nadmiaru informacji mają zaburzenia z nocnym snem, a już wasze posty napewno spędzają sen z powiek Jurkowi.

I jeszcze jedno....

piszesz zeby "pewne osoby" (mam wrażenie że chodzi o ciśnieniowców) nie wypowiadały sie w temacie rozwiniętym w wątku SQL, problem polega na tym ze początki upadku PASCA zaczęły się od WAS, - tam gdzie człowiek ocenia zawsze będa problemy bo z człowiekiem można podyskutować a że ten czowiek jest nieugięty (czyt. oleje wasze argumenty)to dla was jest BEEE, nikt WAM nie mówił że będzie lekko :), to tak samo jak bysmy sie obrazili na termlaba hehe

 

 

Widziałeś ich w życiu czy piszesz tylko żeby pisać ?

HAHAHA - zdrowie tego pana :zdrowko:

 

 

ogólnie to osobiście mnie (i przypuszczam reszte towarzystwa cisnieniowego) wali centralnie co tam u was sie dzieje w tym eSKueLu, tylko fajnie sie czyta te wypociny ze ktos był na zawodach dostał prawie max a potem niby nic nie zmieniał w systemie i za dwa tyg dostał min punktów, potem ktoś pisze że jednak ten ktoś coś zmnieniał i ze poszedł po bandzie, potem zaś wjazd na jurka bo przeciez na nim trzeba sie wyzyc jak jest za spokojnie bo to on jest wszystkiemu winny.

CYRK NA KÓŁKACH

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Panowie myślę, że nie o to tu chodzi by sobie wskakiwać na pogony, tylko jest to nasza wspólna sprawa by na zawodach było lekko łatwo i przyjemnie :) i bez różnicy czy jestem z SQL czy z Ciśnienia wszystkim nam zależy by takie zawody się odbywały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę że zamiast męczyć się tutaj i pisać te wypociny w kółko o tym samym, może poszukajmy już sobie zajęcia na następny sezon, bo co wieczorami będziemy robić, SQL'a nie będzie to i fora internetowe padną, bo jak widać z samych ciśnieniowców się nie utrzymają :D

No nic, ja idę zmienić płyn w wzmacniaczach żeby mi glony tam nie urosły, potem jeszcze będzie że mam przez to zamulony system :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę że zamiast męczyć się tutaj i pisać te wypociny w kółko o tym samym, może poszukajmy już sobie zajęcia na następny sezon, bo co wieczorami będziemy robić, SQL'a nie będzie to i fora internetowe padną, bo jak widać z samych ciśnieniowców się nie utrzymają

 

spokojna Twoja rozczochrana, akurat Ci co stale piszą na tym forum z zawodami maja tyle wspolnego co zeszloroczny śnieg, co poniektorzy tylko jezdza bardziej jako widzowe a co poniektorzy nawet i wystartują od czasu. Dla nich akurat bardziej sie licza lokalne spoty lub wieksze eventy, choby obecny w Marózku, gdzie mozna bez zadnej spinki sobie pogawędzic, posluchac samochodów, wymienic doswiadczeniami lub poprsotu pogadac.....

 

Jestem Sędzią............tu był tekst łamiący regulamin....

 

 

Poza tym no comment dla marbella bo jako sedzia i niby autorytet przedstawil sie chyba ze swojej najlepszej strony jak zresztą widac po powyzszym poscie . Zastanawiam sie tylko kiedy jakis modek/admin na to zareaguje

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...