Skocz do zawartości

Subwoofer + Wzmacniacz. Proszę o pomoc w wyborze.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien problem. Otóż chciał bym kupić jakiś subwoofer do samochodu. Posiadam jednak niski budżet tak do 300zł wszystko(Jakiś wzmacniacz i subwoofer). Chodzi tylko o to żeby bas był w miarę czysty i mocny ,wiem że za takie pieniądze nie poszaleje ,ale ma mi to służyć na codzienny dojazd do pracy. Sprzęt może być używany. Za pomoc z góry dziękuję ,a muzyka jaką będę słuchał to głównie house ,techno ,chciał bym uzyskać czysty dźwięk ,bez szumów wytwarzanych przez powietrze. Prawdopodobnie był już taki temat na forum ,ale jest to mój pierwszy post i chciał bym dobrać coś indywidualnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocny bas > mocny zestaw> dużo prądu> grube kable> duża kasa

 

Tylko co dal Ciebie znaczy mocny bas ? Z najtańszych nowych opcji GMS 25 + jakiś wzmacniacz 150w i ..kasy nie ma , a kable też te 100zł wyjdą .

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocny znaczy czysty i dobrze słyszalny ,a nie jakieś pierdzenie. Sub będzie podłączony tymczasowo gdyż za jakiś miesiac dwa bede inwestowal w audio do nowego samochodu ktory mam zamiar w najblizszym czasie kupic. Teraz chciał bym coś do 300zł kupić zeby było można w miarę przyjemnie słuchać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche ciezko cos ci doradzic.. ta cena za sprzet+okablowanie-troche graniczy z cudem. Dobre dla tej jkasy okablowanie do 200wat to wydatek 100zł. Pozostaje 200zł na wzmak i subwoofer. Cizko dobrac wzmaka za 100zł i suba za 100zł ze sprzynia w tej cenie. Poczekaj cenowo do 400-450zł jak chcesz miec odrobinke "klasy"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie kupie nic w miarę dobrego z czystym ,glebokim basem za takie pieniądze? Może być sub aktywny.

 

W sumie mógł bym dołożyć jeszcze 100zł. Czyli do 400zł znajdę coś z przyzwoitym ,dość czystym i głębokim basem? Tak jak wyżej pisałem może być Sub aktywny ,mniej kombinacji przy podłączaniu i wszystko w skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie aktywny ... :zabanowany:

ale jak słyszałeś FLI i tobie odpowiadał ... to jednak nie szukasz czystego i głębokiego basu :zdegustowany:

Więc do 100zł na kable ... no i coś z naszej giełdy na pewno by się znalazło ... do dudnienia

Tylko nie mów czasem że nowych szukasz :dontgetit:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Chodzi tylko o to żeby bas był w miarę czysty i mocny(...)"

 

Myślę że spokojnie możesz kupić używany niemal pierwszy lepszy subwoofer. Jako że jak mniemam byłby to Twój pierwszy subwoofer w aucie to nie musisz rzucać się do razu w jakieś jakościowe brzmienie bo i zwykły dudniący zamualcz sprawi Ci frajdę. Podejrzewam że dla Ciebie i taki tani subwoofer do dudnienia będzie w zupełności wystarczał. Owszem z czasem jak już się osłuchasz, wyrobisz gust, zaczniesz faktycznie zwracać uwagę na jakość brzmienia. Także na początek przy mocno ograniczonym budżecie może takie rozwiązanie będzie dobre niż szukanie 'jakości".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...