Skocz do zawartości

Kupię Kenwood KDC z seri 7..lub 8...


rainer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię radio Kenwood, interesują mnie modele KDC-W7534u,8531,8534. Oczekuję radia w bdb stanie z całym zetsawem montażowym (ramka,kieszeń itp. pudełka nie musi być..) Radio to będzie dla znajomego dlatego zależy mi aby naprawdę wszystko było z nim ok.

 

Czekam na oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widziałem własnie że sprzedajesz tego 707. Muszę poszperać troche po necie i porównać, ale powiem szczerze że skłaniałbym się przynajmniej do tego 7534U....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sprzedałem zomer1980-owi za 270zł model 8534U, i dorzucił mi jeszcze flaszke. Stan igła, nówka sztuka,panel jak prosto spod folii, na gwarancji, z pełnym pilote (oryginałem co steruje tez winda), połkieszen, pełna kieszen bez tylnej sciany na wyjscie kabli rca, rca 5V.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sprzedałem zomer1980-owi za 270zł model 8534U, i dorzucił mi jeszcze flaszke. Stan igła, nówka sztuka,panel jak prosto spod folii, na gwarancji, z pełnym pilote (oryginałem co steruje tez winda), połkieszen, pełna kieszen bez tylnej sciany na wyjscie kabli rca, rca 5V.

 

No i co ? Jak mam to rozumieć ? Masz jeszcze jedno takie radio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zdaję sobie sprawę. Poczytałem o tych radiach na tym forum i wiem że np. 75 jest na Wolfsonie a 85 na Burrn Brown, ale te radia reprezentują juz jakiś poziom grania i myślę że jakiekolwiek bym nie kupił koledze to będzie zadowolony, a różnice nie sa aż tak drastyczne. Jakie bym nie trafił to będzie lepsze niż nowe badziewie w cenie do 500zł

 

Czekam na oferty. Rozmawiałem z kumplem i powiedział że najbardziej pasowałby mu KEN z USB, czyli 7534U, jeżeli ktoś ma na sprzedaż modele 8.... to również jest zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...