Skocz do zawartości

tanie audio do seata cordoby


zxz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanko: mam zakupione radio kenwooda, 2 głośniki sony (specyfikacje i dokładny model na zdjęciu), 2 głośniki "nieznane" od których zgubiłem pudełko, i nie pamiętam niestety żadnych konkretnych danych na ich temat (grają podobnie jak te sony :) ), oraz 2 fabryczne tweetery. Chciałbym to jakoś sensownie skonfigurować, mogę włożyć w to jeszcze jakieś 200zł, wiem kwoty śmiesznie niskie, ale nie jestem audiofilem, chce po prostu aby to w miarę grało. Proszę o rady które głośniki gdzie zainstalować, co za te dwie stówki dokupić (jakiś niskotonowy głośnik, czy może tani wzmacniacz?). Jeszcze raz podkreślam że wiem iż jest to kwota o kilka rzędów za mała aby stworzyć prawdziwy system car audio, więc proszę o wstrzymanie się z wypowiedziami typu za mniej niż 10 000 się nie opłaca. Mam tyle do wydania, i chciałbym to jak najlepiej wykorzystać.

 

Obecnie mam zainstalowane z przodu w drzwiach 2 głośniki noname, tweetery pod szybą, i 2 soniaki w półce.

 

zdjęcie tego co posiadam:

https://picasaweb.google.com/asgfoty/NowyFolder#5611792828164759538

 

Pozdrawiam, i witam, mój pierwszy post na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radyjko jak na początek wydaje mi się dobre. Ale z tymi głośnikami w półce to pojechałeś po bandzie :P . Poczytaj trochę forum a dowiesz się dlaczego nie montuje się niczego w półkę. Za te 200 zł możesz wygłuszyć drzwi. Poprawa w graniu powinna być już jakaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Radio jest ok

2. Kup sobie rolkę taśmy dekarskiej i zaklej otwory montażowe w drzwiach, resztą taśmy oklej boczek od środka (żeby nie latał)

3. Głośniki jakie są takie są. Wygłuszenie powinno Ci bardzo pomóc.

4. Jakie głośniki wchodzą Ci na przód ? 13cm czy 16,5 :?: jeśli 16,5 kup sobie zestaw GMS 960XT (ok.150zł - dużo taniej znajdziesz używki),(uprzedzając pytania, w tej kasie raczej nie będą miały zbyt wielu konkurentów) + dystanse (ok.30zł) i podłącz sobie zamiast tych noname (tweetery daj w obudowy lusterek, albo na deskę)

5. Przy twoim graniu głośniki w półce nic i tak nie zmienią, także możesz je sobie zostawić. Ewentualnie w radiu ustawisz większy FADER i przód będzie grał dla Ciebie, a tył dla pasażerów ^_^

 

I w tej kasie byłbyś załatwiony :)

 

Pozwolę sobie dodać link do aukcji (naszego gospodarza z resztą) z rzeczonym zestawem TE GŁOŚNIKI

Tu aukcja do dystansów WYBIERZ SOBIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej wydaje mi się, że przekroczy budżet. A ponieważ to budżetowa instalacja to myślę, że dekarka w 100% zadowoli kolegę, zwłaszcza, że nie pisze nic o chęci dalszej rozbudowy. W innym wypadku poleciłbym mu Silent Coat, która wychodzi super cena/jakość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Radio jest ok

2. Kup sobie rolkę taśmy dekarskiej i zaklej otwory montażowe w drzwiach, resztą taśmy oklej boczek od środka (żeby nie latał)

3. Głośniki jakie są takie są. Wygłuszenie powinno Ci bardzo pomóc.

4. Jakie głośniki wchodzą Ci na przód ? 13cm czy 16,5 :?: jeśli 16,5 kup sobie zestaw GMS 960XT (ok.150zł - dużo taniej znajdziesz używki),(uprzedzając pytania, w tej kasie raczej nie będą miały zbyt wielu konkurentów) + dystanse (ok.30zł) i podłącz sobie zamiast tych noname (tweetery daj w obudowy lusterek, albo na deskę)

5. Przy twoim graniu głośniki w półce nic i tak nie zmienią, także możesz je sobie zostawić. Ewentualnie w radiu ustawisz większy FADER i przód będzie grał dla Ciebie, a tył dla pasażerów ^_^

 

I w tej kasie byłbyś załatwiony :)

 

Pozwolę sobie dodać link do aukcji (naszego gospodarza z resztą) z rzeczonym zestawem TE GŁOŚNIKI

Tu aukcja do dystansów WYBIERZ SOBIE

Tez bym tak zrobił... Dekarki zawsze mozna sie pozbyc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...