Skocz do zawartości

Coś jest nie tak.


MicroSpec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś przy zakładaniu suba Rockford Punch 1412 napotkałem na problem, otóż wszystko podpiąłem do kupy, odpaliłem i okazał się mały problem. Gdy ściszę muzykę na vol.0 to przód nie gra,a sub pracuje. Gdy poogłaszam sub pracuje bez zastrzeżeń gra w rytm muzyki, jest szybki i przyjemny dla ucha. Zaobserwowałem również podczas włączania i wyłączania radia, takie stuki w głośnikach. Co to może być i jak się tego pozbyć ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio też teraz podpinałeś?? jesli chodzi o stukanie w gósnikach przy włączaniu to obadaj kable w kostce i wychodzce z radia, ja tak miałem dwukrotnie jak w wiazkach z radii były pomieszane kable i np sterowanie anteną było zamenione z Remote. co do grania suba przy volume = zero nie pomogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ale wystąpił inny problem. Wyszło tak, że teraz ciągle dosuwam samochodem służbowym i mojej fury nie ruszam przez 2tygodnie i ostatnio chciałem go odpalić i go przepalić, posłuchać muzyki i dupa rozczarowałem się, aku padł. A był naładowany na maxa. Jest tak jak dokładam suba. Bo wcześniej też tak było, że postał parę dni nie ruszany i już nie odpalał. Ale gdy jeździłem na podpiętym zestawie przednim do wzmaka, mógł stać ile chciałem i nic się nie działo. Teraz doszedł RF i znowu aku pada , co jest ? Wie ktoś ?

Dodam że chyba nie ma co zabierać prądu, bo wszystko jest wyłączone. Żadnej żarówki/diody nie ma podczas gdy jest zamknięty, jest tylko wyświetlany czas na zegarach. Panel radia leży w schowku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...