Skocz do zawartości

Myjka Karcher do 500 zł


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wg. mnie była to najlepsza opcja w tej klasie cenowej.

 

Konkrety :)

Wybrałem Karchera, ponieważ ta marka ma dobrą opinię.

Nie stać mnie na byle gówno, aby później kupić coś lepszego.

 

Black&Decker PW1700 Supreme.

hmmmm znalazłem kilka wypowiedzi:

 

Odradzam kupowania tej myjki , istny bubel .Już drugi raz się popsuła , a myłem nią w sumie 40 minut.

 

niestety to już moja druga myjka, w pierwszej spalił się mikrostyk który w pseudo serwisie b&d kosztował 250 zł :) Zamiennik za 1 zł nie działał. W drugiej natomiast przecieka pompa i wąż się ułamał, straszny szajs, mam kilka sztuk różnych narzędzie ale takiego badziewia jak ta myjka to nie widziałem w życiu, przykro pisać ale b&d robi narzędzia kiepskiej jakości dla użytku raz na rok ;)

 

kicha nie kupujcie tego złomu dwa razy rozkręcałem żeby wymienić silnik a i tak się spalił,co z tego że ma pompę aluminiową nie polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie kupuj serii 2 jak już polecę ci k5.20 ma przynajmniej pompę al a nie jak seria 2 kompozyt gdzie wycierają się prowadzenia i rozszczelni się na tłokach wiem co mowie bo parę lat temu pracowałem w serwisie i dodam ze k 5.20 ma bite 120 bar i to w zupelnosci starczy do tego dysza vario i rotacyjna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja coś podrzucę bosch http://allegro.pl/bosch-aquatak-1250-myjka-wysokocisnieniowa-nowa-i1623986353.html szwagier ma taka 2 lata i mu śmiga bez zastrzeżeń, wiem bo jestem u niego co tydzien-dwa i zawsze nią myję

 

Mój braciak siedzi w praktikerze w markach i jak coś to ma rabacik do 15% gwarantowany na wszystkie modele myjek do 1000zł, jak jesteś zainteresowany to wiesz co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup taką myjkę do której da się dokupić pianownicę regulowaną (około 100zł) ja niestety mam black&decker pw1400 i do niej takiej pianownicy nie kupisz a seryjna to kupa gówna. Po 2 latach mycia co tydzień 2 aut, na początku tego sezonu mój B&D zaczął przeciekać, rozebrałem i się okazało że pękł elektrowyłącznik od ciśnienia wody, zrobiłem foto wysłałem mailem do serwisu w Warszawie i mi przysłali nowy za pobraniem (48zł)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PW1700 w standardzie jest ten pojemnik na detergent z regulacją dawki :zawstydzony:

Który ponoć jest o d... rozbić :)

 

No to mam dylemat i to ładny....

Do Black&Decker nie dokupię aktywnej pianownicy.

Do Karchera są dostępne...

Black&Decker ma aluminiową pompę oraz więcej akcesoriów w zestawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jednym opłukaniu samochodu wiele o niej nie powiem, a tym bardziej, czy badziew czy nie.

Pewne jest to, że mam wujka, który pracuje w Profixie (hurtownia m.in proline, stanley) i ludzie z serwisu od niego nie odradzali mu jej, a też się na nią czai.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie 500 zł :)

A tu już na 1000 zł wskakujemy :)

 

A może warto jeszcze troszkę poczekać odłożyć/przyoszczędzić i kupić coś z wyższej półki? :P

 

Karcher K 2.91 + T-Racer + Piana Akytywna - sąsiad ma to i bardzo sobie chwali :)

 

Karcher k2.04 - a ja posiadam tę od ładnych kilku lat i nic jeszcze nigdy nie siadło, a do tej pory już kilkadziesiąt jeśli nie kilkaset myć wykonałem nią. :) Jedyne z czym problem mam czasami to jak kołpaków się długo nie pucowało i ostro się brudu w szczelinach nazbierało to poprawiałem szmatką jeszcze, bo myjka nie dała rady, czyli pewnie większa moc by się przydała, ale osobiście myślę, że jak za tę cenę nic lepszego trafić nie mogłem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seria K 2.98 spokojnie ci starczy do umycia auta i do wyczyszczenia kostki na dworze sam mam niższy model troszkę słabsze ciśnenie bo 100 bar-ów i spokojnie daję radę no ale jak masz żeby dorzucić troszkę to pewnie że lepiej zakupić mocniejszego karcher-a :)

p.s. a co do k 5.55 to napewno lepszy model i większe ciśnienie więć bez problemu poradzi sobie z kostką i innymi rzeczami. Karcher to naprawdę niezawodne myjki ciśnieniowe mam od 3 lat i nic nigdy się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ty chcesz tych myjek do mycia auta używać to sobie odpuść - bo jedynie spłuczą ci auto a nie umyją. Za małe ciśnienie, żeby dały radę.

 

Miałem właśnie jakiegoś takiego Karchera, też właśnie z myslą o myciu aut bezdotykowo kupiony i po kolejnym razie jak auto było bardziej uwalone stwierdziłem, że nie ma sensu 2 razy tego samego robić...

 

Potem ojciec kupił jakiegoś spalinowego co by go do mycia kostki, tynku i innych dupereli wykorzystać i ten naprawdę daje rade domyć auta ale i tak tylko dostawczaki nim myję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...