Skocz do zawartości

Zwrotnice 3-way


M@riusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, rozważam zakup zwrotek pasywnych, najchętniej każda strona w jednej obudowie, z możliwością podłączenia w tri-ampingu i możliwością łatwej modyfikacji cięć zwrotki poprzez wymianę elementów, najchętniej zakupiłbym zwrotki z zestawu Alpine SPX-Z18T, miałem je wziąć od MARER'a jak sprzedawał ale się rozmyśliłem a w kwietniu się sprzedały chyba więc kupa. Ewentualnie z innego zestawu. Może ma ktoś coś ciekawego. Podział w okolicach 500/5000 ale nie jest to konieczne, najwyżej powymieniam elementy, oby była dobra podstawa do dalszych modyfikacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

wygladają jak F1

ale cos mi nie pasuje.

 

w aukcji na kondensatorach po lewej stronie jest napis 100v i 220v

a w oryginale wg mnie jest symbol i nazwa alpine i malymi literami napiecie

 

cos tu nie gra.

pozatym ktos posiada 26 sztuk tych zwrotnic...ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do specyfikacji to poszukaj na necie manuala całego zestawu tam jest cały opis ciec.

Już znalazłem, dzięki za sugestię

te zwrotnice sa ze stanow tam napewno grosze kosztuja stad taka cena u nas

Z tego co pisał sprzedający to były z Danii, w każdym razie już wszystkie wykupione, ktoś w ostatniej sekundzie aukcji kupił 20 sztuk, ciekawe czy nie pokażą się zaraz znowu na allegro w podwójnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cięciach tych zwrotek ktoś się orientuje ??

 

W instrukcji jest napisane że przy około 700 HZ i 3,8 kilo są cięcia ustawione. To jest około bo to zależy od ustawienia zboczy w tej zwrotce.

 

 

ktoś w ostatniej sekundzie aukcji kupił 20 sztuk, ciekawe czy nie pokażą się zaraz znowu na allegro w podwójnej cenie.

 

Jak ktoś znajdzie lub ma namiar na gościa to niech się odezwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio były na alle po 119 i nie kupiłem więc tym bardziej nie kupię ich po 333 pln, wolę sam wystrugać ;)

 

Apropo tematu to może ktoś ma obudowy jakieś od zwrotek, najchętniej oddzielne na woofery i mogą być łączone na średniaki i tweetery.

Popatrz za zwrotnicami Canton Pullman, są właśnie tego typu co potrzebujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...