Skocz do zawartości

Z czym zaczynaliście


ziolo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z przodu miałem pod radiem 10cm clariona a z tyłu w półce Irvingi 250 wat pod pionkiem deh 4700 :P

szał był :szok: Potem wszystko JBL-a miałem (przód odseparowany GTO starej serii pod RX44,tył półka gto 803 pod RX 44 i sub gto 1202 pod Axton C409) A teraz to już całkiem inna era nastąpiła :P Choc starą serie JBL-a GTO odseparowanego mogę polecić bo dość fajnie grał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 1998 roku kupilem 1 glosniczki RF FNx zasilane jakims power akustisc czy jakos tak

radio panasonc :szok:

1 fura na zawody powstala w 2002 ale nie pamietam co bylo bo co 2 tyg zmianial sie w niej caly sprzet hehhe

ostatecznie bylo tak :

http://www.autowizja.pl/gfx/site/relacje/soundoftuning/94.jpg

 

to tak na poczatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo, dla mnie to sentymentalny temacior :)

rozpocząłem w 1990 ale jakies tam byle co typu SAFARI 5 (a nie wcześniej był grundig i 6×baterie R20 i też grało :hyhy: ),

ok. 1994/5 radio sony kaseciak full logic - to było coś, miękki wyjazd kasety, przewijanie przód/tył utworu i zatrzymanie sie na początku nowej ścieżki, no i dolby C to był szczyt techniki

Ale po roku, o ile pamięć nie szwankuje pojawiło się to :)

 

pioneer keh-p8400 z equalizerem na wyświetlaczu, kaseciak, full logic, dolby B-C itp

fota z netu modelu nowszego 8600 bo 8400 nie znalazłem a wyglądał podobnie, poprostu przyciski mial zaokrąglone :)

http://img98.imageshack.us/img98/9765/pioneerkeh8600.jpg

 

do tego wzmak pioneer, chyba GM-X304, max 4×60W (2×140W) jakos takos było

 

sub pioneer TS-W302F przykręcony do tylnych oparć foteli (mostek pod wzmaka)

fota z netu

http://img98.imageshack.us/img98/8945/pioneertsw302f.jpg

 

do tego w tylną półkę :padam: pioneer TS-E20???, 20cm średnicy, trójdrożne maszyny :P (pod wzmakiem)

 

pod tylną półką zmieniara na 12CD też pioneer 1220S

fota z netu

http://img527.imageshack.us/img527/9878/pioneercdxp1220s.jpg

 

a przedni zestaw to były przerobione kolumny tonsila, tj. woofery w skrzyneczkach pod przednimi siedzeniami a tweetery w trójkątach lusterkowych z kondensatorkiem na "+" , zestaw napedzany radiem :zawstydzony:

 

tak to było dawniej, aha i sprzęt oczywiście z Niemiec i nawet nowy, bo u nas wtedy ceny były kooooosmiczne !

 

ps. innych fotek CA już nawet w necie nie znalazłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z brajdalem najpierw mielismy fabryczne radio z Renówki Blaupunkta i pierwsze głosniki to owale chyba Firsty wieeeelo drozne ;D pozniej "tuba" z blachy z jakims głosnikiem no name 12" pedzona oczywiscie radiem z czasem dostala wzmach Clariona ktory wygladal jak CB Radio <lol> Do tego cykacze Boshmana. pozniej skrzynia z Buszmenem 10" ktorych juz nie ma, i to nawet ładnie gralo ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku było radyjko PIONEER z podpietym jednym glosnikiem na przodzie w polonezie( bo w starych modelach tylko tam był głosnik-na desce na samym srodku) a pozniej były jakies 2 owale wrzucone na tylnie siedzenia aby bylo glosniej :wstyd: Pozniej było juz radio na płytke FIRST chyba pierwsze jakie wychodziły( kosztowało kupe kasy!) i miało az 4 wyjscia na głosniki-oczywiscie były pod nie podpięte kolumny domowe Unitra :hyhy: a pózniej pierwsza tuba okragła( aktywna) w bagazniku z glosnikiem no name :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...