Skocz do zawartości

Car Audio Weekend & DJ Night Party


Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo fajna impreza , choć pogadać z niektorymi cięzko , chłopaki z democar.pl bardzo fajni pogadać można sprzęt zobaczyć, mam nadzieje że nowy rekord padł w niedziele szkoda że do 16 nie mogłem być, dość fajnie bo 148 miało zardzewiałe Seicento 2x PB :)

 

Fajnie porobione wnętrza aut, no i fajny supercharger w amerykańcu pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarliśmy i my do domu. Trzeba było jeszcze odesłać Litwinów i Belgów do domu. Po rozmowach z nimi wiem, że w przyszłym roku możemy spodziewać się, że w końcu będziemy mieli w PL impreze o prawdziwej międzynarodowej randze.

 

Ogólnie chce podziękować wszystkim jeszcze raz za przybycie i dobrą zabawę. Mam nadzieję, że ostatecznie wszyscy uczestnicy AMS 2011 są zadowoleni z imprezy i postępów jakie udało się poczynić od ostatniego roku.

Gratulacje dla nowych rekordzistów PL. Tylko tak dalej a niedługo będziemy mogli podbijać Czechy, czy Słowacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza bardzo udana, dobra organizacja tylko wydaje mi się że można było się spiać jak rok temu i zrobic impreze 1 dniową, ale w sumie na 2 dniowej wiecej sie dzialo i lepsza integracja była :D co do wyników ze swojego dlubania jestem zadowolony bo w niecały tydzień zrobione i troche zagrało, z bass race tylko gorzej ale to przez to że przed impreza nawet nie było czasu potrenowac i na zawodach pierwszy raz gralem na tym sprzecie :D ale jest dobrze, do następnego!!!

 

Zip jak Ty do domu dotarłeś?

 

Hehe on sobie pewnie sam zadaje te pytanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zaliczamy imprezę do udanych :zdrowko: Szkoda że nasza rdzawa zabawka nie wystartowała :rozpacz: Sobota była mega ostra i całą niedzielę cierpiałem, wrażenia z opróżnienia lodówki z piwami bezcenna :D Gratki dla nowych rekordzistów Polski Dzięki Łukaszowi za wyrównaną i uczciwą walkę w finale bass race ;), również oczywiście wielkie dzięki dla Howsera za półfinał bass race :) Moja kobieta dopiero dzisiaj wytrzeźwiała :D swoją drogą dużo adoratorów się ujawniło dzięki tej imprezie :krzeslem: :krzeslem: Jak widać Skaryszew z roku na rok staje się co raz bardziej profesjonalną imprezą co cieszy oraz liczymy na zagranicznych gości również za rok

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części relacji z Auto Moto Show Skaryszew 2011!

 

http://www.portalcaraudio.pl//impreza-auto-moto-show-skaryszew-2011.html

 

Jeszcze dziś wieczorem pojawi się drugi artykuł z tej niesamowitej imprezy!

 

Wszystkim gratulujemy wyników i do zobaczenia :wink:

 

Redakcja PCA

www.PortalCarAudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wróciliśmy dopiero wczoraj o 22.30 ze Skaryszewa, 60km za Skaryszewem odkręciła nam się w golfie półośka i zniszczyła skrzynię biegów po czym zgubiliśmy cały olej przekładniowy, stało się to w lesie o godz ok 23 w niedziele, lawetą 50km do Piotrkowa Tryb, nocka w aucie na stacji, lawetą w poniedziałek 50km do Łodzi po czym holowanie 200km do Poznania, po prostu koszmar i to nie wszystko ale nie będę się już rozpisywał.

 

Co do imprezy, udana na maxa, przepity, przejedzony, mam dosyć zapachu palącej się gumy, III wyjazd, III pucharek(2 miejsce) i III nowy rekordzik osobisty 142.4 w Stock B, gratulacje dla Łukasza z Democar.pl za nowy rekord Polski, Zygys Max szacuneczek dla ciebie też,

(zacznie się walka:)), dużo nowych osobistości poznanych, imprezka sobotnia miodzik :) i w ogóle i w ogóle.Pozdro dla wszystkich

 

foto od El Puma: https://picasaweb.google.com/116141806858036120812/AMS2011?authkey=Gv1sRgCMSJ_86t5ZuSdQ#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film się kończy tworzyć :)

 

Wyszedł pełnometrażowy i trwa ponad 1 h ! Do oglądnięcia najprawdopodobniej jutro w godzinach popołudniowych na Portalu Car Audio.

 

Tym czasem pojawił się artykuł/ relacja od dB Drag - http://www.portalcaraudio.pl/nowosci-db-drag/ams-2011-nowa-stolica-car-audio.html

 

Dziękujemy EL Puma za udostępnienie części zdjęć.

 

Ps. Link do Naszej relacji został poprawiony. Przepraszamy za uniedogodnienia, sytuacja związana była z zmianą nazwy. Dziękujemy Moderatorom za pomoc.

 

Pozdrawiamy

Redakcja PCA

 

Zapraszamy na pierwszy pełnometrażowy film Portalu Car Audio!

 

Ponad 1h relacji z tego co działo się w Skaryszewie! Polecamy wygodny fotel i zimne piwko :)

 

http://www.portalcaraudio.pl//video-imprezy/relacja-z-ams-skaryszew-2011.html

 

Pozdrawiamy

Redakcja

PCA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...