Skocz do zawartości

Kenwood Kac 923 vs Ps200t


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co ma do tego radio?

Chodzi o napiecie wyjscowe z radia :)

 

Radio kenwood kdc 4047ua a sub audio system mx 12. To ktory wlasciwie wzmacniacz bedzie lepszy?

 

Ja bym 923

 

Dorzuce cos do wątku gdyz brak mi pewnosci co do wieku modelu ps200t

Mimo iz modele te same w ktoryms roku nastapiła zmiana układu wzmocnienia i piec z 2x50wat wszedł na 2x75w , a mostek dojrzał z 200wat do 300wat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko kwestia czego słuchasz.. Jeden wrzuci dobrej jakosci CD i jest ok.. Inny na 2V wzmak wrzuci przekoszoną mp3 na 5V wyjsciu ktore potrafi zniszczyc wzmaka.. Jeden to usłyszy i pobawi sie ustawieniami a inny ma tak wypaczone ucho ze bedzie katował wzmaka.. moze to i zwykła teoria ale tacy "pacjenci" juz sie przeciez zdarzali ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłeś ile jest prawdy w tym jak jest napisane 5v? Co za różnica czego się słucha? Co za różnica czy mp3 , czy CDAudio? Coś chyba za bardzo czytasz cyferki na papierku ... wiesz a zajeździć to można i 10w wzmacniaczem suba jak trzeba ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby móc określić "lepszość" trzeba by wpakować oba wzmacniacze (jeden po drugim oczywiście) do konkretnego autka i przetestować na tym samym zestawie płytek ... no i nie czarujmy się to ma być napęd suba i to jeszcze z budżetligi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytac nie trzeba.. ale jak widze "osła" co mi przyjezdza do serwisu, co spalił 2-3 wzmaki słuchajac mp3 128kb/s, bawiac sie Gainem na maxa..

A nie kazdemu wytłumaczysz "DLACZEGO"

Indywidualnie to sobie mozemy fachowo pogadac ale pamietaj ze czytaja to tez ludzie co maja mniejsze doswiadczenie..

Po co pozniej słuchac ze "ten" czy "tamten" tak napisał i u niego było Ok u mnie NIE..

Jestes moderatorem- chyba powinienes cos wiedziec na TEN temat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trzeba wpajać ,że Gain się ustawia* praktycznie pod konkretne radio , a nie "daj głośnik ma 300, wzmacniacz 500 więc daj gain na 3/4 i gotowe" jak to ma czasem miejsce na forach ...no nie powiem że tu ale takich mniej specjalistycznych :rotfl: .

 

*tematów w diabły na naszym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..sie ustawia..

 

Ech.. "stary" to zrozumie..

A regulaminu to oni sie naczytaja tak ze ho ho..

Walka z wiatrakami..

Mało to sie powtarza radyjek? Głosników? Ale "nowy" to pisze ze czytał- a nic nie znalazł..

 

Wypadamy za obręcz OT :)

powalla - posmiac sie to mozemy na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok dobra, ale chyba sa jakies roznice i na ich podstawie mozna podjac decyzje. przeciez nie kupie dwoch na raz i nie bede ich testowal. chce po prostu zeby to gralo, a budzet... hmm od czegos trzeba zaczac. To jak powie ktos ps czy kac?

 

Ja mam ucho fioletowe a powalla zielone.. Kazdy lubi co innego.. My mozemy tylko po częsci powiedziec co jest lepsze.. Nawet jak sprzet xx7 jest lepszy od xx5 moze sie okazac ze ktos woli słuchac muzyki na sprzecie xx5-bo mu lepiej odpowiada.

Po krotkiej weryfikacji samego sprzetu z opisu co mi przesłałes-ja bym wybrał ps200 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...