Skocz do zawartości

RE AUDIO SE-12" 2x2 ohm


blackdragon8904
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, kupie RE AUDIO SE-12" 2x2 ohm w rozsądnej cenie, nie spieszy mi się z zakupem wiec wszystko zalezne od ceny która nie musi być mega okazją np za 350 zł ale tez zeby nie byla to "standardowa cena rynkowa" bo raczej wtedy mniej bd brać re audio pod uwagę a rozejrzę się za innymi. Ale w pierwszej kolejnosci szukam RE audio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wybaczcie, że taki temat odgrzebuję, ale czytając go, aż sprawdziłem maila i 18 maja to ja kupiłem ten głośniczek tylko jedna kwestia, że to D4 a nie D2.

Membrana wizualnie uszkodzona - brak wpływu na pracę, ale zawieszenie było delikatnie przerwane i je skleiłem, ale coś zrobiłem nie tak i jednak wyślę go do profesjonalisty niech poprawi.

Podsumowując: Z naprawą wyjdzie mnie i tak o połowę taniej niż na ESSIE :)

Obecnie mam go w KLOZECIE, ale po powrocie z zagranicy składam porządną szczelinę. Fotki pojawią się na pewno :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kylo141

Co jak co ale takie poprawiane/przewijane/tuningowane głośniki to już nie to samo... Oryginalny recon Ok ale jakieś kombinacje nie zagrają jak fabryczny sprzęt. Za 450 zł mógłbyś trafić używkę w bardzo dobrym stanie a strona Essy - kto by tyle dal za ten głosnik ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:przestraszony: To musicie dobrze szukać, jak będę chciał dokupić drugi to się zgłoszę do was :)

 

Kłosiol niestety firma RE AUDIO nie posiada w swojej ofercie reconów :( A tutaj ceweczka i wszystko jest okej, to dosłownie kwestia podklejenia górnego zawieszenia. Ja to zrobiłem i przy niskich głośnościach gra super, ale gdy go zacznę kręcić to słyszę, że coś jest nie tak i podejrzewam, że dałem troszkę za dużo kleju, ale gostek mi to poprawi :)

 

Nie mówcie, że nie skusilibyście się na SE12 za 300 pln + przesyłka :super:

 

 

stochus a to za ile chciałeś go dostać :P?

 

 

 

 

PS: 325 z przesyłeczką :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...