Skocz do zawartości

Audiofilska Karta dzwiekowa do pc


lukas11111
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialem zapytac o Audiofilska Karta dzwiekowa do pc . Bo to ze lubimy sluchac i majstrowac w autach to wszyscy wiemy, ale zeby sobie umilic czas na forum sluchając muzyki z kompa pasowała by miec tez jakąs dobrą karte i glosniki na naszych pecetach (no chyba ze muzyka poza autem dla was nie istnieje) co polecacie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie smiga Sound Blaster X-Fi XtremeGamer i Logitechy z5500. Jak na kompa to jest mega wypas :) Przy kompie jednak wymagania są nieco inne niż w aucie, tu muszą gry oddawać dźwięk idealnie, jak i filmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do słuchania w stereo można także kupić za grosze (10-20zł) kartę na PCI Yamahę 724, 744 lub Aureala Vortex 1, Vortex 2. Karty te są wiekowe już, ale przewyższają jakością karty zintegrowane oraz niższe modele Soundlastera. Te dźwiękówki, aby były dobrej jakości to trzeba kupić oryginalne Yamahy lub Vortexa albo klony dobrych firm np. Genius (Yamaha), Turtle Beach, Diamond (Aureal). Sam używałem Yamahy 724, a obecnie Vortexa 1 (klon firmy Diamond) i obie dużo lepiej grają od zintegrowanej. Z tym że u mnie karta ta współpracuje z amplitunerem stereo i kolumnami podłogowymi. Mi do gustu bardziej przypadł Vortex. Patrząc na płytkę tej karty to to posiada ona sporo kondensatorów elektrolitycznych (u mnie wszystkie są produkcji Elny), co pewnie tez ma wpływ na jej jakość. Do obu tych kart na pewno są dostępne sterowniki pod Windowsa XP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...