Skocz do zawartości

Skąd muza w dobrej jakości ?


rosa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

waski - Czy ja coś takiego powiedziałem? Musiałbym być idiotą aby twierdzić, że nie ma różnicy między czymś co ma zawartość 1/5 pierwotnej informacji zawartej na oryginale. Napisałem w zabawie:-) Nie wiem czy znasz te badania w którym wybitnym smakoszom zamieniano etykiety win i piw. Mowa o pomieszaniu sikaczy z najlepszymi trunkami. Dochodziło do wielokrotnych pomyłek. Jak powiedziałem zabawa a nie zacietrzewienie:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja wypowiedź coś takiego sugerowała :) Powiem Ci że robiłem podobny test, z tym że ripowałem kawałki do mp3 i odtwarzałem je jako mp3 a nie zmieniałem na audio ale na to samo wychodzi. Odsłuchy były najpierw na moim systemie, potem w samochodzie z radiem sony CDX M830 i jakimiś phonocarami x 4 w drzwiach a następnie na seryjnym sprzęcie passata B5 z radiem kenwooda ( nie pamietam modelu ) - wyniki : każdy, nawet nie osłuchany wskazał różnice. Repertuar szeroki od klasyki po metal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy znasz te badania w którym wybitnym smakoszom zamieniano etykiety win i piw. Mowa o pomieszaniu sikaczy z najlepszymi trunkami. Dochodziło do wielokrotnych pomyłek. Jak powiedziałem zabawa a nie zacietrzewienie:-)

 

Ciekawe tylko co znaczy "wybitny smakosz", raczej nie osoba profesjonalnie sie tym zajmujaca. Jakiś czas temu w telwizji byl program, w ktorym kiper ułożyl około 6 kieliszków wódki od najniższej liczby destylacji do najwyższej - bezblednie. Taki test audio to faktycznie ciekawa rozrywka, ale podejrzewam, że większość entuzjastow ma juz cos podobnego za soba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waski - jak rozumie będziesz na GW u szanownego kolegi NAKAMICHI :) Przygotuje specjalnie dla Ciebie odpowiednio spreparowaną płytkę :) Zaznaczam, że dla zabawy a nie do udowadniania czegokolwiek. Zresztą jeśli o mnie chodzi, to idealnie byłoby mieć wszystko w formacie 96/24 :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waski - jak rozumie będziesz na GW u szanownego kolegi NAKAMICHI

 

Znając moje szczęście, obowiązki i pracę to pewnie mnie to minie :/ Wiem o co Ci chodzi - nie trzeba mnie do niczego przekonywać ale pobawić się zawsze można ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie zaśmiecamy koledze wątek, ale już chyba zrozumiał, że "dobrą muzę" kupuje się legalnie :wink:

 

Co do kieratu, to oczywiście żartowałem... dobrze, że masz poczucie humoru.

Dziękuję za linka, chętnie wybiorę się do tego teatru. A jakie świadczysz tam usługi, nagłośnienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świadczę usługi nadwornego technika-elektryka ;)Plus praca dla urzędu miasta, szkół, przedszkoli itp... Niestety wiąże się to z ograniczeniami czasowymi ...

 

 

Żeby nie było całkiem OT - popieram kupowanie ori płytek a jeśli chcemy coś przetestować to zawsze można ściagnąć coś we flac'u . Nawet zapłacić parę złotych i skorzystać z chomika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...