Skocz do zawartości

Rozdzielacz zasilania.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wystarczy jak kupisz jedną kleme do plusa, kup coś z sinusa np. BK1+ podepniesz do niej wszystkie kable z oczkową końcówką

No tak tylko wtedy muszę rozlutować ori klemę, a nie wiem jak to wygląda pod izolacją i czy w ogóle dam radę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak produkty Oehlbacha, ale w mojej wersji (identycznej z wyglądu, acz niekupowanej od E-E) po 3-5 przykręceniach obrobiła się śruba - bardzo miękki materiał... Dodatkowo miejsce śruby mocującej kabel w terminalu jest kiepsko zaprojektowane, co utrudnia porządne zamocowanie.

Natomiast opcję podaną przez stanec'a mogę polecić - oprócz lepszej solidności, na górny bolec można założyć ori masę auta, dzięki czemu dość szybko można ją ściągnąć w razie potrzeby :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

nic się nie stanie, przekrój napisałem tylko po to aby nie padały pytania pokroju na jaki przekrój kabla ten rozdzielacz itp..

co do tulejek tania rzecz a dużo ułatwia w montażu, sam mam przy wzmacniaczu, na zakończenie kabli.

 

znalazłem coś takiego, nada się?

http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,182,212&kid=212&pid=1249

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakupiłem tymczasowo Ghosta ale chyba zostane z nim na dłużej- za ta kase? pff :)

 

Specyfikacja:

  • One 0GA & One 2GA Input (32>75mm2)
  • Four 4GA or 8GA Output (8>21mm2)
  • Digital Voltage Meter
  • LED Indicator
  • Fit Afc/Mini ANL Fuse

wejscie nawet na 75mm2 ale sa i 2 mniejsze i moga słuzyc jako przedłużacz oraz wyjscia 4 x 21mm z tym ze mozna rozwiercic bo jest dosc sporo materiału ale po co? 21mm2 z rozdzielacza do pieca to swiat. Jakies diody sygnalizujace na kazdym wyjsciu i zabezpieczenie mini anl

 

jest na alle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...