Skocz do zawartości

Impreza car audio Płock


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To jak żeby wystartować w SQ, trzeba się zgłosić na tego maila ?

Tak ale podejrzewam że nie będzie problemu z rejestracją na miejscu (mogę się dopytać)

oczywiście cały profesjonalny sprzęt możemy zabrać

Cała ta impreza jest traktowana raczej jako rozrywkowa niż profesjonalna i z tego co wiem to będzie tylko jakiś "poglądowy" miernik db. Jeżeli chcesz to mogę Cię skontaktować z organizatorem czy jest zainteresowany profi pomiarem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak będzie oceniania jakość dźwięku?

Na słuch :rotfl:

Będzie jakaś płyta testowa?

Będę starał się coś stworzyć aby każde auto było oceniane na tym samym materiale muzycznym :wink:

I tak jak pisałem wcześniej to raczej zabawa niż zawody tak więc luz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetl postUżytkownik dBmax dnia 09 maj 2011 - 18:34 napisał

oczywiście cały profesjonalny sprzęt możemy zabrać

 

Cała ta impreza jest traktowana raczej jako rozrywkowa niż profesjonalna i z tego co wiem to będzie tylko jakiś "poglądowy" miernik db. Jeżeli chcesz to mogę Cię skontaktować z organizatorem czy jest zainteresowany profi pomiarem :wink:

 

To że impreza będzie amatorska to nie znaczy, że koniecznie trzeba korzystać z amatorskiego sprzętu pomiarowego :rolleyes:

Jeżeli chłopaki z dB Maxa się wybierają to żaden problem, żeby wzięli ze sobą Term-Laba. Myślę, że za dobry browarek :zdrowko: będzie można zrobić wiarygodny pomiarek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału jakiegoś nie było. Kilka aut głównie democarów. Nie byłem do końca i nie wiem jak wyniki zawodów SQL i dBdrag. Zresztą miałem duże szanse na pudło gdyż chyba zgłosiło się razem ze mną 2-3 aut :) Ale niestety nie mogłem zostać bo MM może 'zwróciłby' mi koszty podróży. Maxtz jak tam te wyniki?

Zdjęć trochę mam i może je dziś wrzucę na serwer jak będę miał czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż impreza (a raczej imprezka) była jaka była - nie było źle ale mogło być dużo lepiej.

Mam nadzieję że MM nie zrezygnuje z tego pomysłu i będzie nam dane spotkać się za rok w dużo większym gronie na tej imprezie zorganizowanej z dużo większym rozmachem :ok:

Zresztą miałem duże szanse na pudło gdyż chyba zgłosiło się razem ze mną 2-3 aut

W sumie zapisało się chyba 9 aut z czego startowało 6 :wink:

Maxtz jak tam te wyniki?

1-BMW E46 (aos1985)

2-Fabia (nie pamiętam nazwiska) bardzo miłe zaskoczenie że "ukrywa" się u nas tak dobrze grające auto

3-Golf 4 (apoc)

 

Serdecznie pozdrawiam wszystkich którzy dotarli :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...