Skocz do zawartości

Co na przód do 1 000


rosa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm chyba najbliżej mi do

- morel tempo 6

 

Mam tempo i ogólnie za tą kasę spoko zestaw i woofer calkiem fajnie gra w wygłuszonych drzwiach ale tweeter według mojej skromniej opini jest zbyt krzykliwy i na dłuższą metę gdy się głośno słucha muzy jest męczący ( na ori zwrotce ) nie wiem jakby się zachowywał na aktywce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tempo i ogólnie za tą kasę spoko zestaw i woofer calkiem fajnie gra w wygłuszonych drzwiach ale tweeter według mojej skromniej opini jest zbyt krzykliwy i na dłuższą metę gdy się głośno słucha muzy jest męczący ( na ori zwrotce ) nie wiem jakby się zachowywał na aktywce

Bez obrazy , ale tempo są dużo słabsze niż wyżej wymienione zestawy kosztują połowę tego co autor chce wydać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś na wzór Warszawskiego Jedynego Słusznego Zestawu, tylko wtedy by trzeba trochę dołożyć i raczej aktywnie ciąć bo pasywnie trzeba będzie strugać zwrotkę i sporo wyjdzie, czyli np.:

 

Góra: Morel MT-23/MT-22/DLS RC1

 

Średnica: DLS UP2,5/UR2,5/Morel CDM54/CDM88

 

Bas: DLS R6A

 

W używce można się zmieścić w okolicach tysiąca. Myślę, że jest to zestaw sporo lepszy od nie jednego gotowego zestawu 2 way/3way w tym lub nawet wyższym przedziale cenowym.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A może coś na wzór Warszawskiego Jedynego Słusznego Zestawu, tylko wtedy by trzeba trochę dołożyć i raczej aktywnie ciąć bo pasywnie trzeba będzie strugać zwrotkę i sporo wyjdzie, czyli np.:

 

Góra: Morel MT-23/MT-22/DLS RC1

 

Średnica: DLS UP2,5/UR2,5/Morel CDM54/CDM88

 

Bas: DLS R6A

 

Dla niektórych to Warszawa była od zawsze stolicą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy , ale tempo są dużo słabsze niż wyżej wymienione zestawy kosztują połowę tego co autor chce wydać ...

 

nie twierdzę że tempo jest lepsze od powyższych zestawów lub chociaż na tym samym poziomie. zainteresowany je wymienił a ja tylko napisałem co o nich sądzę z własnego doświadczenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...