Skocz do zawartości

nagdywanie cd z flac


bronek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanko odnośnie nagrywania cd.

 

Mam utwory w jakości flac czyli maja rozszerzenie .flac chce je nagrać na zwykłe cd

Nagrywając programem nero10 za pomoca opcji AUDIO CD nagrane utwory na CD maja rozszerzenie .cda i maja rozmiar 44 bajty (wszystkie)

 

Czy jest to poprawnie nagrane i jakość jest zachowana?

 

Przepraszam za trochę infantylny temat, ale juz zgłupiałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głownie chodzi o strate na jakości, żeby porównać wypaloną płytkę z inną lub żeby porównać to do grania z pendrive tak jak u mnie ma to miejsce, bo ogólnie można szoku dostać, CD wypalone z FLAC w nero gra o wiele gorzej jak AAC400 przerobione foobarem2000 i wrzucone na pendrive. Ciekaw jestem tego Burna... program zajmuje tak mało...aż dziwne :)

 

Czyli wg was i tego co robicie, konwert z flac na wav foobarem2000 i potem wypalanie w Burn?? Ja mam ten burnexpress czy cos takiego, 0.5MB zajmuje, to ten program? Jak nie to podrzucie linka do własciwego :) Liczę że tych płyt bedzie można słuchać a nie rzucać w ludzi na pasach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam xrecode 2. Program nie nagrywa bezposrednio ale moze rozdzielac utwory z plików *.flac ktore są ze sobą sklejone-obraz płyty flac. Wybieram poszczególne utwory i przerabiam na *.wav. Dopiero wtedy po zebraniu odpowiedniej ilosci piosenek, nagrywam płyty w starym nero 6.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że nie radzi sobie z CUE... ale cóż, trzeba konwertować wtedy już... A może ja mam złego Burna? Pokażcie tego waszego, dajcie linka.

 

bo plik cue musi być poprawny (zawierać poprawne tagi).

 

Wpisz w google: burrrn i sobie ściągnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...