Skocz do zawartości

Flac do CD-audio


KamiloVsky
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko z ciekawości - wrzucasz do burning rom czy nero ekspress ? Ja po prostu przeciagałem w 8 do NE i paliło aż miło :)

jakim bezpłatnym programem mogę zmienić format FLAC do formatu Audio-CD???? nigdzie nie mogę nic znaleźć :mur1: Proszę o szybką odpowiedz, mile widziane linki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no masz rację że nie chciało, bo akurat ściągnęła mi się płytka Rise Against (a u mnie długooo się ściąga bo mam wolne łącze) i szybko chciałem ją przesłuchać. Jak coś to temat może iść już do kosza, chyba że potomni będą jeszcze korzystali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z ciekawości - wrzucasz do burning rom czy nero ekspress ? Ja po prostu przeciagałem w 8 do NE i paliło aż miło :)

 

I burning-rom i nero expres nie dają rady. Podejrzewam że to kwestia zainstalowania odpowiednich wtyczek do nero.

 

Już zmieniłem opis, myślę że będzie lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Szukam, szukam i znaleźć informacji nie mogę. Parę tematów na forum było... ale jakoś nie znalazłem interesującej mnie informacji.

Program do nagrywania ma jakiś większy wpływ na jakość?
Burrrn nie współpracuje z moim sprzętem... za to darmowy CDBurnerXP bez problemu nagrywa flac na płyty audio.

 

Zastanawiam się, czy, ewentualnie ile tracę na jakości nagrań. A może bez większych przeszkód, nie martwiąc się niczym, mogę sobie dalej nagrywać używając właśnie CDBurnerXP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam, szukam i znaleźć informacji nie mogę. Parę tematów na forum było... ale jakoś nie znalazłem interesującej mnie informacji.

Program do nagrywania ma jakiś większy wpływ na jakość?

Burrrn nie współpracuje z moim sprzętem... za to darmowy CDBurnerXP bez problemu nagrywa flac na płyty audio.

 

Zastanawiam się, czy, ewentualnie ile tracę na jakości nagrań. A może bez większych przeszkód, nie martwiąc się niczym, mogę sobie dalej nagrywać używając właśnie CDBurnerXP?

 

Wypal, potem kopie zgraj za pomocą Exact Audio Copy (EAC) do pliku wav.

Potem porównaj za pomocą EAC plik źródłowy wav z plikiem kopii. W EAC opcja porównywania jest w Narzędzia -> Porównaj pliki wav...

Program porównuje "bit po bicie".

 

I będziesz miał odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...