Skocz do zawartości

Mało zawodów db drag ;(


nero62
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich maniaków ciśnienia.

 

Mam mały apel do Panów z Db Drag Racing!!

Mianowicie czemu nie zorganizujecie nic na dolnym śląsku(okolice Wałbrzych -Kłodzko)?! Jest tutaj dużo zapaleńców car audio ale nie ma nawet gdzie się zmierzyć. W tamtym roku musieliśmy całą ekipą jechać do Czech bo w okolicy nic nie było. Najbliższa i największa impreza w okolicy która się zbliża to Dni Nowej Rudy. Może moglibyście coś zorganizować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apel odbieram i informuje, że bardzo chętnie zorganizujemy coś na Dolnym Śląsku, lecz organizacja takiej imprezy wymaga współpracy z jednostką lokalną jaką może być np. impreza, o której wspominasz. My jako organizacja na dzień dzisiejszy nie zajmujemy się organizowaniem całej imprezy, a jedynie dostarczamy nasze usługi na imprezy już istniejące, które sobie tego życzą.

Pierwszą imprezą, w którą angażujemy się głębiej jest Auto Moto Show w Skaryszewie i w tym roku poza może Finałem Polski raczej nie planujemy sami tworzyć imprezy.

Jeżeli więc maniacy ciśnienia z twoich okolic chcą imprezę na własnym podwórku to zapraszam do współpracy. Proszę i konkretne propozycje na maila info@dbdrag.pl i będziemy mogli zacząć dyskutować o konkretach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zorganizowanie takich zawodów potrzebne są w zasadzie dwie sprawy

1. Jakoś większa impreza do której można się podczepić (w ten sposób ma się załatwione sprawy organizacyjne, pozwolenia, bezpieczeństwo

2. Znalezienie sponsorów, a wiadomo że przy większych imprezach sporo firm chce się reklamować, np. kilku po 200 - 400 zł.

więc do pracy

ja robie co roku po 2 imprezy a dodatkowo jeszcze parę nie punktowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zorganizowanie takich zawodów potrzebne są w zasadzie dwie sprawy

1. Jakoś większa impreza do której można się podczepić (w ten sposób ma się załatwione sprawy organizacyjne, pozwolenia, bezpieczeństwo

2. Znalezienie sponsorów, a wiadomo że przy większych imprezach sporo firm chce się reklamować, np. kilku po 200 - 400 zł.

A po co Ci sponsorzy skoro zawody podczepia się do innej już zorganizowanej imprezy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako atrakcję przy teraz organizowanych zawodach wynająłem dla chętnych domek na 2 doby

http://wawrzkowizna.com.pl/index.php?page=oferta-specjalna

koszt prawie 600zł

za 33 pucharki + papier na dyplomy to 1000zł. chyba nie jest źle ale jeśli można taniej to czekam na radę następnym razem

do tego jeszcze przewidziane są jakieś skromne nagrody dla najlepszych

myślę że jakoś się to zamknie finansowo

wiadomo czasu naszej ekipy nie liczymy

po prostu nie narzekamy tylko działamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe..... To sie ceni. Dokladnie bez pracy nie ma kolaczy. A moze jesli kolo was sa jakies wieksze imprezy. Poprostu dajcie znac organizatorom czy cos mozna byloby zrobic na doczepke. Nastepnie takie informacje przekazcie Organizatorom CA i moze jakies wspolne dzialanie nad organizacja naszych zawodow/spotkan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych zawodów w Siedlcach. 11-12 Czerwca są w Sosnowcu, wiec nic się nie nakłada ze Skaryszewem.

W tym sezonie jest 6 eliminacji + Finały i to jest w miarę optymalna ilość aby pogodzić zawody, robotę i dom. Mam jeszcze do ogarnięcia inne ważniejsze sprawy i więcej zawodów sam już nie obrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...