Skocz do zawartości

RE Audio SX-12D2


bams
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wtedy BTL 18 kosztowal dokladnie 499 dolarow :

 

Quantity Name Item number Unit price Total price Sales tax

-----------------------------------------------------------------------------------------

1 BTL18 00218 USD 499.00 USD 499.00

Ohm: dual 2

P_Chamfer: no

Cooling: yes +$40

_3rdMagnet: yes +$30

HiXmCoil: yes +$20

Daily_or_SPL: Daily

Inner_H_Sink: not available

Universal: no

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

Amount: USD 499.00

Total amount: USD 499.00

 

 

Kurs dolara w dni kiedy zamawialem byl 2,43zl.

Wiec cena samego glosnika wychodzilo ok 1200zl reszta to wszelkie oplaty - wysylka z LV do NY i z NY do PL, wszystko ubezpieczone + clo,podatki.

 

 

Ten jukejowy dystrubutor i tak ma w ofercie jeszcze poprzednia wersje za ktora ceni sobie 499 funta co z wysylka wyjdzie pewnie ok 2350-2400zl.

Z usa nowy n318 wychodzi na gotowo ok 2100zl full legal... a n218 ponizej 2 kapci.

 

Aha jest tyllko jedna zasadnicza sprawa trzeba miec kogos w usa do kogo oni to wysla a ten ktos do nas... nie wiem jak teraz ale wtedy jak rozmawialem z Fi to owszem mogli mi wyslac do PL bezposrednio jakims tam swoim lokalnym kurierem ale za chora kase i w takim wypadku rzeczywiscie koszta wyjda porownywalne.

Edytowane przez ige
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Wracając do tematu, polecam RE SX 12, pracowałem na tym głośniczku jakieś 5 miesięcy i złego słowa powiedzieć o nim nie mogę. Kolego bams, jakbyś był zainteresowany to mam do sprzedania w/w głośnik razem ze skrzynią w dobrej cenie :) Po więcej info PW :zdrowko:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...