Skocz do zawartości

Dls Ultimate Nobelium mid bass


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli chodzi o DLS'a to najwiecej do powiedzenia w tym temacie mialby Nakamichi - pytanie co i ile moze przekazac i czy wogle :P Ale Znalazłem tez na audiocarze tylko wlasnie nie pamietam jaka to byla konfiguracja czy woofer Nobelium a tw Iridium czy na odwrót i szymon cos na ten temat pisal ze super polączenie, ale nie pamietam dokladnie no a jak w konfiguracji mialby sie z Tec'iem to "nie znaju" :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nobelium i iridium (przynajmniej model z literką "i" na końcu) to bliźniacze konstrukcje - główna różnica to membrana

Tylko , ze zupełnie różne granie :wink:

Ok ale jak to gra muli czy fajnie kopie przejrzysta srednica czy jak ktos wie ??

Z cała pewnością nie "muli" , kick jest tak szybki , ze możesz nie zdążyć go usłyszeć :) .

Bez wątpienia najmocniejszą stroną tego zestawu jest średnica , pełna , otwarta ,świeża .

Co natomiast jest sprawa indywidualną dla każdego , to rodzaj zrównoważenia tonalnego .

Sądzę , ze dla znacznej części słuchaczy , poziom midbasu może być trudno akceptowalny.

Jesli chodzi o DLS'a to najwiecej do powiedzenia w tym temacie mialby Nakamichi - pytanie co i ile moze przekazac i czy wogle :P

Nie bardzo wiem , co chciałeś powiedzieć w drugiej części tego zdania , wiec zanim powstanie jakaś "teoria " ( i ile już nie istnieje :) ) , dobrze jest czasami stawiać sprawy jasno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem , co chciałeś powiedzieć w drugiej części tego zdania , wiec zanim powstanie jakaś "teoria " ( i ile już nie istnieje :) ) , dobrze jest czasami stawiać sprawy jasno.

 

nie ma żadnej teorii, odniosłem się tylko do całokształtu Twojej wiedzy , ze podasz (jesli bedziesz mial ochote) tyle informacje na temat tego glosnika (bo pewnie nieraz go instalowales) ile uznasz za stosowne. To mialem na mysli. Nie, że znowu jakaś tajemna wiedza, dziwne "teorie" czy cokolwiek,..... nic z tych rzeczy. Faktycznie źle mogla być zrozumiana moja 1-sza wypowiedz. Przepraszam :zawstydzony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...