Skocz do zawartości

Radioodtwarzacz CLATRONIC AR 819?


darec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na allegro są w bardzo dobrej cenie Radioodtwarzacze CLATRONIC AR 819. Generalnie zależny mi na radiu które będzie mieć wejście na karty SD lub pendrive, a w takiej cenie nie mogę nic innego znaleźć. Aktualnie mam Pioneer DEH-3000 MP i bardzo mnie to irytuje gdy muszę zmieniać płyty, wiec co sądzicie o radiu CLATRONIC AR 819?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego oczekujesz od radia za 150zł? Wiesz, w tej cenie trudno oczekiwac aby miał kokosy. Pamietaj ze ta zmiana płyt-to tak naprawde zmiana jakosci.. Z CD mozna miec dzwiek czystego WAV-a, gorszego mp3, a jak do tego masz elektronike za 10zł to o jakosci mozesz wogole zapomniec. Nawet samo Radio zagra raczej fatalnie bo układ przetwarzania i wzmocnienia sygnału jest na marnym poziomie.

Zalezy ci wogole na czyms? Masz jakies preferencje słuchowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham rockowej muzyki lub samego radia i zdaję sobie sprawę że radio firmy "CLATRONIC" będzie gorzej grać od mojego aktualnego Pioneera, ale na jakości dźwięku tak bardzo mi nie zależy, natomiast bardzo mi zależy żebym miał w radiu wejście na kartę SD lub USB bo mam w samochodzie około 4 płyt i bardzo mnie irytuje zmiana płyt i samo posiadanie płyt w samochodzie... Szukam też jakiegoś radia firmowego używanego z USB ale trudno coś znaleźć w tej cenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może lepiej transmiter FM :?: Ładujesz go w zapalniczkę i USB ma i karty SD, a jak się postarasz to i BT będzie. A dalej zostaną Ci płyty z miarę jakościowego radia. Na allegro masz z tym wszystkim od 25zł jak widzę. To jeszcze i na pendrive Ci starczy dużego :)

 

Jeżeli rodzi Ci się pytanie, czy to radio nie lepsze od tego transmitera, to powiem tak - nie gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie Mariusz ma racje. Po za tym chlopak okreslil sie jasno on nie chce miec dzwieku gitary tylko przejechania kostki po jednej strunie, nie chce miec basu tylko pozadny pierd z czegos. To wszystko zapewne podlaczy w mega hig-endowe glosniki firmy alphine badz IBL i bedzie mu to gralo - wazne jest to ze bedzie mial 8 giga muzy na penie.

Moje zdanie jest takie - chcieli by mi doplacic z 300 zl a i tak bym nie wziol tego radia. Postaraj sie malymi kroczkami a do sukcesu - odluz troszke kaski kup radio, potem znow usciulaj i kup wzmak jakis w miare konkretny, a nastepnie glosniki itp itd.

A przedewszystkim poczytaj bo to nic na tym forum nie kosztuje a wzbogacisz sie o wiedze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodzu mylisz się:) bo akurat głośniki mam HERTZ HSK165 i jak wcześniej napisałem radio Pioneer DEH-3000 MP, miałem wzmak Blaupunkta nie pamiętam modelu, ale go sprzedałem... nie będę kupować jakiegoś super dobrego audio bo przerośnie cenę mojego samochodu, auto stoi pod chmurką i na mojej ulicy nie trudno o włamanie. Na forum chciałem się dowiedzieć co sądzicie o trym radiu i już się dowiedziałem:)

 

marcin-real zgadza się! chciałem wejść jakoś gość ale się nie dało... wiec musiałem się zarejestrować!

 

OK, zamykam temat! Dziękuje za "pomoc". Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz dobre radyjko z USB :

GMS 207 http://allegro.pl/gms-208-rds-usb-sd-rca-kurier-gratis-kielce-i1520654519.html

 

radia Clatronic mają kiepską jakość dźwięku i nie czytają pow 4Gb , GMS nieporównianie lepiej do tego czyta karty SD do 16GB usb także ,większość tanich radii po zapakowaniu 8GB wczytuje do 20 sekund GMS w 2 sek 16GB,posiada także wbudowany E-prom który poprawia jakość z USB CZY SD , także dokładając 20zł masz cyfrowy tuner radiowy Philipsa ,lepszą jakość dźwięku, dużą prędkość odczytu i wygląd ala Alpine ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ! Wszyscy kupujemy dodatkową pamięć do naszych odtwarzaczy !!!

@pablo, poleć nam jakąś pamięć e-prom bo na allegro takich nie ma... no i gdzie ją zamontować? W wyświetlaczu, czy lepiej przy końcówce w radiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...