Skocz do zawartości

ale jaja jestem w necie :P :P :P


disaster3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądam sobie necik i aukcje allegro patrze a tu fotki moich drzwi co robiłem sobie (sam) w jamie Herdiego. Ba oprocz tego ze na aukcji są to nawet na stronie GMS'a

 

moj post z fotami:

http://www.strefacaraudio.pl/topic/6110-toyota-avensis-t25-moje-boje-z-ca/page__view__findpost__p__80336

 

aukcje allegro (nie moja):

http://allegro.pl/gms-05-gms-02-extra-pack-profi-tlumienie-gratis-i1526270263.html

 

strona GMS'a:

http://www.gms.pl/index.php?page=szczegoly&id=112

 

hehe dobra komedia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najszybciej zabezpiecz te materiały i wyślij pismo do firmy gms i sprzedawcy allegro z prośbą o opłatę np. 1000 PLN za wykorzystanie zdjęć swojego autorstwa. W przeciwnym razie idziesz z tym na policję jako kradzież własności intelektualnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najszybciej zabezpiecz te materiały i wyślij pismo do firmy gms i sprzedawcy allegro z prośbą o opłatę np. 1000 PLN za wykorzystanie zdjęć swojego autorstwa. W przeciwnym razie idziesz z tym na policję jako kradzież własności intelektualnej.

 

albo ze 2 tysiaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli tylko jesteś w stanie dowieść, że są to Twoje zdjęcia (np. masz oryginały w wysokiej rozdzielczości, czego panowie z gie em esa nie mają), to możesz na tym nieźle zarobić. Popatrz jaki dochód Twoje zdjęcia mogły przynieść firmie GMS, szczególnie, że inne firmy (klienci hurtowi) korzystają z tych zdjęć. Sprawa jest jak dla mnie wygrana, jeśli jesteś zainteresowany pomocą w tej sprawie, pisz na PW. Można ich solidnie oskubać za kradzież.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli tylko jesteś w stanie dowieść, że są to Twoje zdjęcia (np. masz oryginały w wysokiej rozdzielczości, czego panowie z gie em esa nie mają), to możesz na tym nieźle zarobić. Popatrz jaki dochód Twoje zdjęcia mogły przynieść firmie GMS, szczególnie, że inne firmy (klienci hurtowi) korzystają z tych zdjęć. Sprawa jest jak dla mnie wygrana, jeśli jesteś zainteresowany pomocą w tej sprawie, pisz na PW. Można ich solidnie oskubać za kradzież.

 

 

hehe, spokojnie oczywiscie ze mam. Wszystko archwizuje, zdjecia zrobione Canonem A540 . Tylko tak sie zastanawiam, bo nie pamietam czy ja ich Herdiemu nie przesylalem jak mnie prosil czy mam jakies fotki z montazu tych mat jaki robilem sobie drzwi w jego jamie. Ale to ze przesłałem Herdiemu jest tez rownoznaczne z tym ze GMS dostał je od niego i wtedy wszystko jest ok?

Bo ja ich GMS'owi nie przesyłałem ale Herdkowi tak jak mnie prosil czy nie mam jakis fotek wlasnie z montazu. Celu tego przedsięwzięcia nie znałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak więc wyjaśnij sprawę z @Herdi. Jeśli to nie on je udostępnił dalej, to nastąpiła zwykła kradzież, a jak widać GMS ma niemałe zyski ze swoich mat i innych rzeczy, do czego Twoje zdjęcia się przyczyniły. Warto byłoby zobaczyć (np. w jakimś web archiwum), od kiedy są te zdjęcia na ich stronie i przekopać allegro w poszukiwaniu aukcji z tymi matami (zdjęciami) :) wtedy można np. wyliczyć, że każde wejście na aukcję kosztowało ich np. 1 PLN (no bo przecież uatrakcyjniło aukcję i zachęcało do kupna). Piszesz wtedy pismo o polubowne załatwienie sprawy i wysyłasz do nich koniecznie za potwierdzeniem odbioru. W razie braku odpowiedzi wysyłasz je jeszcze 2 razy (za potwiedzeniem). Potem Policja i sąd. Nie może być tak, że w państwie prawa tak zacna firma jak gms "pożycza" sobie czyjąś własność intelektualną.

 

Ps. może ktoś z handlujących GMSem ma jakąś ulotkę papierową i być może jest tam to zdjęcie :D wtedy dochodzą kolejne dowody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...