Skocz do zawartości

Steg k2.01 bezpiecznik przy 2ohm


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w manualu napisany jest maks pobór przy 4ohm , niestety nic nie piszą jak wygląda sprawa przy 2ohm. Steg zaleca bezpiecznik 60a ale pytanie czy taki również zastosować jeżeli mostek będzie przy 2ohm? Z góry dzięki bo nie chce mi się palić bezpieczników.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o bezpiecznik przy aku to dobierasz go do przekroju kabla a nie mocy wzmaka...

 

miałeś Steg-a ? on nie ma bezpiecznika wewnętrznego i Wolly-emu o niego chodzi.

Daj 60A Wolly tak jak Ci pisałem, w końcu ma on zabezpieczyć wzmacniacz, a nie kabel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałeś Steg-a ? on nie ma bezpiecznika wewnętrznego i Wolly-emu o niego chodzi.

Daj 60A Wolly tak jak Ci pisałem, w końcu ma on zabezpieczyć wzmacniacz, a nie kabel :)

 

 

Pewnie ze mialem i nawet mam 4.01, oryginalnie w pudelku producent dodaje oprawke wraz z bezpiecznikiem a tworca tematu nie napisac jasno o co mu chodzi.

 

Nie wiem jak w 2.01 ale w 4.01 producent dodaje 60A i nawet w instrukcji jak byk jest rozrysowane ze montujemy ta oprawke przy aku.

 

Bezpiecznik oczywiscie ze ma zabezpieczyc wzmacniacz...z tym ze Amperaz dopieramy do kabla a nie wzmaka... chyba ze niektozi maja inaczej i mimo ze maja kabel 10mm2 pakuja tam bezpieczenik 150A a potem zdziwko ze przytopil sie kabel, wzmak zdechl a bezpiecznik caly:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze mialem i nawet mam 4.01, oryginalnie w pudelku producent dodaje oprawke wraz z bezpiecznikiem a tworca tematu nie napisac jasno o co mu chodzi.

 

Nie wiem jak w 2.01 ale w 4.01 producent dodaje 60A i nawet w instrukcji jak byk jest rozrysowane ze montujemy ta oprawke przy aku.

 

Bezpiecznik oczywiscie ze ma zabezpieczyc wzmacniacz...z tym ze Amperaz dopieramy do kabla a nie wzmaka... chyba ze niektozi maja inaczej i mimo ze maja kabel 10mm2 pakuja tam bezpieczenik 150A a potem zdziwko ze przytopil sie kabel, wzmak zdechl a bezpiecznik caly:)

Nie miej mnie za idiotę, pisałem wyraźnie chodzi mi o bezpiecznik który zaleca producent i dywaguję czy nadaje się on również kiedy wzmacniacz działa w 2ohm/mostek. Niektórzy producenci piszą w manualach jakie bezpieczniki dawać do zabezpieczenia wzmacniacza względem poboru. Kable mam odpowiednio dobrane co do możliwości prądowych - z tym nie mam problemów.

Hellsin tak zrobię i dam wstępnie 60A zobaczymy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...