Skocz do zawartości

Golf IV TDI Car Audio by iphone3g


iphone3g
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 lata później...

Kupa z włosem....

Dlaczemu głośnik midbasowy gra pod boczkiem?

Co to za rękodzieło ludowe z tym tweeterem?

Dla czego nie spełniono zasad ppoż?

Dla czego jest to akceptowane na jak by sie wydawało jednym z lepszych forum w necie w pl?

 

Po co zastosowałeś maskownice z głośników a nie pozostałeś przy ori vw...?przecierz to teraz wygląda jak gówno w lesie...Chciałes zabłysnąc na parkingu otwierajac drzwiczki?

Tłumienie drzwi żenada w zasadzie żadne to tłumienie...widze ze nawet z opalarką nie zawalczyłeś...tańszych mat w sklepie z lakierami nie mieli??

Nie bede tu dyskutował o walorach odsłuchowych ale sama aplikacja i jej sposób zajeżdża festynem i odrzuca.

 

Wyjmi te tweeetery z siatek trójkątów i zrób im miejsce z prawdziwego zdarzenia.

Zdemontuj matalowy panel i wytłum drzwi wewnątrz.

 

W CA jak to w zyciu trzeba sie kierowac pewnymi zasadami np u mnie jest jedna zasadnicza "albo dobrze albo wcale"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie trzeba byc znawca kichy na wieszchu i nic poza tym...chyba w ca chodzi aby zrobic to w taki sposób aby jak najlepiej zgrywało sie z wnetrzem nie tak?

odpalcie fotki i zobaczcie jak to wyglada -masakra jakas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Kupa z włosem....

Dlaczemu głośnik midbasowy gra pod boczkiem?

Co to za rękodzieło ludowe z tym tweeterem?

Dla czego nie spełniono zasad ppoż?

Dla czego jest to akceptowane na jak by sie wydawało jednym z lepszych forum w necie w pl?



Po co zastosowałeś maskownice z głośników a nie pozostałeś przy ori vw...?przecierz to teraz wygląda jak gówno w lesie...Chciałes zabłysnąc na parkingu otwierajac drzwiczki?

Tłumienie drzwi żenada w zasadzie żadne to tłumienie...widze ze nawet z opalarką nie zawalczyłeś...tańszych mat w sklepie z lakierami nie mieli??

Nie bede tu dyskutował o walorach odsłuchowych ale sama aplikacja i jej sposób zajeżdża festynem i odrzuca.



Wyjmi te tweeetery z siatek trójkątów i zrób im miejsce z prawdziwego zdarzenia.

Zdemontuj matalowy panel i wytłum drzwi wewnątrz.



W CA jak to w zyciu trzeba sie kierowac pewnymi zasadami np u mnie jest jedna zasadnicza "albo dobrze albo wcale"

 

 

Ogólnie spojrzałeś na datę tego "finalnego" wpisu ? Bardzo proste pytanie, bo się mocno spiąłeś, naprodukowałeś, a temat z przez 2,5 roku :mur1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fahoo ale pojechałeś kolege odrazu. Jak wiesz każdy się uczy na swoich błędach i każdy od czegoś zaczyna swoją instalkę, wiem sam po sobie. Kolega iphone3g coś zaczął, napisał że skonczyl ale nie powiedziane że tego nie dopieści. Ciekawe jak Twoja instalka wygląda.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fahoo ale pojechałeś kolege odrazu. Jak wiesz każdy się uczy na swoich błędach i każdy od czegoś zaczyna swoją instalkę, wiem sam po sobie. Kolega iphone3g coś zaczął, napisał że skonczyl ale nie powiedziane że tego nie dopieści. Ciekawe jak Twoja instalka wygląda.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnym aucie trwaja przygotowania z ibizy zostało wszystko zdemontowane ..mam gdzies foty z tłumienia drzwi zprzed 3 lat ale nie bede tu u kogos w temacie smiecił moimi fotami....

Na forum jest kilka fajnych mk4 zrobionych zgodnie ze sztuką na dobrze dopasowanym pierscieniu to trzeba promowac nie chałupnictwo niskich lotów

 

post-5116-0-10541000-1332371949.jpg

post-5116-0-32152500-1332692217.jpg

 

i to jest robota

Gofer By Pablo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie bardzo rozumiem...

Naskakujesz na jednego kolegę inni proszą żebyś pokazał jak masz u siebie po czym wystawiasz fotki kogoś innego... Wydaje mi się że nie na tym to polega.

kolega chciał pokazać dobrze zrobione drzwi a tu zonk doszukałeś się błędu  :rotfl: :rotfl:  Temat wg mnie tez odkopany na znak protestu ze tu odbywa się dyskusja a w jego temacie o Dls za wiele odp nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te drzwi nie są wcale źle zrobione! Z tym że ja nie wiedziałem że one nie są kolegi Fahoo i dla tego napisałem że nie wyklejone do końca chociaż tak naprawdę w momencie kiedy nie ma żadnych rezonansów wcale nie musi się tego wyklejać. Chodziło mi raczej o to że zawsze można coś komuś zarzucić z tym że można to zrobić w inny jakiś bardziej cywilizowany moim zdaniem sposób, zwyczajnym pytaniem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden odwet...zmieniłem auto na mk4 z 2 lata temu...patrze jak kto robił na forum ...przegladajac wszytskie tematy znalezłem ten z partactwem to skomentowałem jak ja to widze...po tem pokazałem jak robią  inni zgodnie ze sztuką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tylko każdy próbuje Ci powiedzieć że nawet jeżeli uważasz że to partactwo nie musisz tego komentować w tak dosadny sposób. Tym bardziej że ostatni wpis w temacie był 2,5 roku temu i od tego czasu właściciel mógł mieć 10 aut i 20 systemów zrobionych na TIP TOP lub całkowicie zrezygnował z car audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...