Skocz do zawartości

Golf IV TDI Car Audio by iphone3g


iphone3g
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No podoba mi sie mam to samo radio tylko w zieleni gra bosko Skrzynie polecam Lanzara Max 12D ze skrzynią z portem bassowym 55L i strojona na 45Hz Gra miodzio ale niewiem czy Ci ten wzmak uciagnie on potrzebuje min 350watt RMS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Wygłuszyłem to co widać, nie blachę w środku wiem że źle ale nie miałem jak wyciągnąć tej blachy z szybą bo było tam klejone więc lepiej nie tykać:D

2.Miejsce na głośniki były już oryginalnie.

3.Tak maskownica przykręcona do tapicerki,jak bym przykręcił do głośnika to by nie weszła tapicerka. Więc wymontowałem oryginalne maskownice i zamontowałem tak.

4. Skrzynie chce taką lajtową małą nie zadłużą i obowiązek 4ohm.2 kanały wolne więc mostek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Wygłuszyłem to co widać, nie blachę w środku wiem że źle ale nie miałem jak wyciągnąć tej blachy z szybą bo było tam klejone więc lepiej nie tykać

Radzę to poprawić bo wcale się to źle nie rozbiera a tak jak jest teraz to raczej nie można powiedzieć że drzwi są wytłumione :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MKIV wytłumienie drzwi to bajka, więc w czym problem. Tweeter tak raczej "średnio" zamontowany... Pomijam powieszony wzmak na tylnym oparciu i te kable posklejane białą taśmą. Po za tym klocki nawet przyzwoite, jak za pieniądze, za które można to dostać. Radio nie w moim guście, ale co kto woli no nie :super:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tylko ten koło wzmaka :/ chyba nie ma różnicy czy przy akumulatorze czy tu :/?

 

Jest taka, że jak Ci się przetrze/urwie/utnie przewód na drodze między akumulatorem a piecem to spalisz auto. Generalnie zasada jest taka, że daje się bezpiecznik na przewodzie plusowym około max 20 cm od aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, też zaczynałem od podobnego radyjka..

Kup troszkę plecionki na alledrogo i wsadź w nią chociaż te kable, które są na wierzchu.

Co do drzwi w Golfie, jeżeli jest podobnie jak w Passacie B5, to odkręca się dookoła blachę, wcześniej musisz odkręcić śruby mocujące szybę do prowadnicy i silnik od szyb. Musisz lekko opuścić szybę i w otworach, które zaznaczyłem na zdjęciu będziesz widział te śruby.

http://img217.imageshack.us/img217/1543/img8279n.th.jpg

 

Każdy ma swój gust, jak na początki jest dobrze.

Czytaj FAQ Nazara i dużo na forum.

koniecznie popraw bezpiecznik.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable są przymocowane,jest też taśma materiałowa więc wystarczy, nie słychać żeby stukały więc jest git :D Wiem odkręcałem te śruby a silnik do szyby tzn. te plastiki były pęknięte i są klejone więc jak je odkręcę to będę musiał kupić nowe silniczki do szyb :/ bo klejenie już nic nie da. Oczywiście bezpiecznik poprawie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to znaczy, że twoje autko najprawdopodobniej oberwało w bok i lecąc po kosztach ktoś skleił mocowania, bo nie widzę innej możliwości, żeby się urwały. Przecież takie elementy są projektowane z dużym zapasem wytrzymałości.

Tak czy siak - jak będziesz dysponował wolnymi pieniędzmi, przeznacz je na nowy silnik i zrób drzwi jak trzeba, ten nakład pracy przynosi naprawdę dobre efekty.

Powodzenia w dalszej pracy i rozwijaniu instalacji, pisz gdy coś zmienisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...