Skocz do zawartości

Prośba w doborze radia;)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat jakie radio wziąć:) Do wyboru kilka opcji..

a) ALPINE CDA-9886R

b) ALPINE CDA-9855R

C) ALPINE CDA-9835R

d) ALPINE CDA-9812RB

 

Głośniki będą raczej Hertz HSK-165.3(waham się nad Morel Tempo 6). Do tego w niedalekiej przyszłości porządny wzmacniacz, sub do bagażnika i drzwi wygłuszone(nie jestem pewien czy az takim fanem ca jestem;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wybaczcie, ale jestem prawie całkowitym laikiem;) ok widzę, że 35 górą:)) Które z nich mają procesor zintegrowany?(nie wiem czym czy dobrze myślę, ale chodzi o imprint?) 35 i 55 chyba nie? szkoda tylko że 35 ani 55 nie ma usb(wiem wiem ze mp3 stratne, ale praktyczne).

 

Możecie mi powiedzieć w czym właśnie widać różnicę pomiędzy takimi radiami??

 

9886R mam za 700 zł praktycznie nówkę. 9835R licytuję. A 9855R na allegro pełno;)

 

edycja:

proszę jeszcze mnie poprawić gdy źle napiszę waszą hierarchię

1) 9835R

2) 9855R

3) 9886R

...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<BR>Taką 9833 można kupić za 550-600zł , a 9835 to już od 900zł ... grają "prawie" identycznie i teraz patrząc na Twoje plany CA uważam że te 300zł warto zainwestować w inny klocek , a pozostać przy 9833 .<BR>
<BR><BR><BR>popieram powyższe. 33'ka jest bardzo dobrym radiem (z tych nowszych) i dzwiekowo nie praktycznie zadnej przepaści miedzy 33 a 35. Ba znam nawet kilka osob ktore twierdzą ze dzwiękowo nawet bardziej podchodzi im 33'ka niż 35 (ale tu juz bardziej jest subiektywna opinia). I tak jak powall'a napisal te ok 300. PLN mozesz zainwestowac, chocby juz w wygłuszenie, zeby HSK nie graly w otwartych wrotach. A za 300 PLN to juz teoretycznie zmiescisz sie w wygluszeniu obu furtek przednich produktami STP (oczywiscie jesli będziesz to robić sam). I nawet pod radiem cos tam HSK zagrają a za niedlugo dorzucisz im jakis wzmaczek i bedzie git.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na moje plany czy 9886R tez nie będzie wystarczającym radiem?:) duża przepaść techniczna między 9835R a 9866R czy w brzmieniu różnica?

 

 

aaa i mam prośbę może ktoś przedstawić najważniejsze różnice pomiędzy 9886R a 9835R i 9855R a 9835R? Będę dozgonnie wdzięczny;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle postów 'ZA' jednym modelem, bez wzmianki o pozostałych, a Ty chcesz jeszcze najważniejsze różnice ? Ale po co ?

 

Jeśli różnica cenowa jest do zaakceptowania między poszczególnymi modelami, to nad czym się więcej zastanawiać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką 9833 można kupić za 550-600zł , a 9835 to już od 900zł ... grają "prawie" identycznie i teraz patrząc na Twoje plany CA uważam że te 300zł warto zainwestować w inny klocek , a pozostać przy 9833 .

 

 

Panowie powiedzcie tylko czym waszym zdaniem różni się 33r od 35r poza wyświetlaczem , bo przyznam że miałem oba i w bebechach/brzmieniu kompletnie nie widzę/słyszę różnicy .

 

Moim zdaniem 9833r w tej chwili jest najrozsądniejszym radiem , ale twoje posty w stylu usb i inne bajery tylko utwierdzają w przekonaniu żę nie szukasz jakości ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się Ciesz że 9835R do kupienia w ogóle gdzieś znalazłeś ;P

 

teraz mnie ktos uswiadomil o Aux in:D i chyba biorę 9835R:D:D głośniki od DreadLoka i jechane:PP

 

hehe skoro miałeś 4 to jak możesz to poszereguj je w kolejności od najlepszego radia do najgorszego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.9835r/9833r różnią się tylko wyświetlaczem

 

Szkoda że masz tak daleko na Śląsk ale jeśli chcesz przetestować , to mam oba na stanie i chętnie Ci udowodnię że 35 i 33 to nie tylko wyświetlacz ;) Dodam że słowo "udowodnię" zabrzmiało groźnie ale chodzi mi o wpięcie jednego po drugim w jedną instalkę ...ślepy test też oczywiście możliwy ;)

 

2.9855r gra słabiej ale ma więcej wodotrysków

 

Jakich wodotrysków ? Tylko pasek rozróżnia je od 9835 , bo oba mają identyczne wyposażenie . Na ile różnią się brzmieniowo tego nie powiem , bo nie miałem 9855 w teraźniejszej instalacji i nie mam porównania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu musisz dokupić procesor, żeby robić to, co pozostałe mogą;) A jeśli nie zależy Ci na procu, to nie tędy droga w wyborze radia...

 

h100 ma się nijak do np 9833

 

Szkoda że masz tak daleko na Śląsk ale jeśli chcesz przetestować , to mam oba na stanie i chętnie Ci udowodnię że 35 i 33 to nie tylko wyświetlacz ;) Dodam że słowo "udowodnię" zabrzmiało groźnie ale chodzi mi o wpięcie jednego po drugim w jedną instalkę ...ślepy test też oczywiście możliwy ;)

 

 

 

Jakich wodotrysków ? Tylko pasek rozróżnia je od 9835 , bo oba mają identyczne wyposażenie . Na ile różnią się brzmieniowo tego nie powiem , bo nie miałem 9855 w teraźniejszej instalacji i nie mam porównania .

 

9835 gra zdecydowanie lepiej od 9855 bo to całkiem inna konstrukcja urządzenia - bez zagłębiania się w szczegóły zobacz na sekcje wzmacniacza ...

 

9886 to dziwne urządzenia nawet z h100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...