Skocz do zawartości

Nowość Morela morel F1


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe modele? morel F1 , takie model którego w Morelu nie widzieli ... kolejne fake na naszym rynku oferowane jako niesprzedawana seria morela w Polsce , Morel F1 ( fake 1) , głosniki świetnej jakości ale niestety to fake ..

 

Njanowsza seria HSK także już w wersji fake dostępna na rynku..

post-2992-0-71293300-1300710225_thumb.jpg

post-2992-0-64010200-1300710245_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle odebrałeś Nakamichi moje intencje !!! niedawno słuchałem auta zrobinego na Focalu ,koleś kupił Focala też przez kogos kto niby z England to przywiózł ale naprawdę nie grało to pozytywnie !! w między czasie ktoś dał linka z forum do Fake Focala ,poprosiłem żeby mi przesłał fotki spodu membrany no i są dokładnie takie jak podaje Focal jak wygląda podróba , ogólnie te Focale miały twardszą kopułkę nie tak miękka jak 165Kr , i kolor jakby bardziej w pomarańcz niż żółty , szczerze powiedziawszy nie chciałbym kupić fake za 1600zł ..

 

dla tych co więdzą najlepiej nowe HSK ( te w aluminiowym koszu) można kupic za 250zł , w hurcie za 150zł także Panowie proszę potraktować to info w charakterze informacyjnym a nie jakimś innym ,

 

Dziękuję za uwagę ,pozdrawiam

post-2992-0-18168400-1300728533_thumb.jpg

post-2992-0-22541500-1300728543_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Focal we własnym zakresie informuje o tym, że zdarzają się podrobione produkty oraz wskazuje jak je zidentyfikować, to chyba bardzo dobrze o nich świadczy. Pewnie można traktować to w kontekście komplementu, bo nikt syfu nie podrabia. Chcąc wyeliminować ryzyko zakupu felernego towaru wystarczy robić zakupy u sprzedawców zaopatrujących się u lokalnego dystrybutora. Tylko może to stanowić pewien problem, bo może być ciężko o HOT PRICE ! Wracając do tematu. Ja na Twoim miejscu o Morela i Focala byłbym spokojny. Ty się lepiej zainteresuj matami GMSa,bo z pewnych źródeł wiem, że już kilka kontenerów z Chin płynie.

 

Przepraszam wszystkich, którzy liczyli na to, że temat za chwilę pojawi się na kolejnej stronie. Nie mogłem się powstrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się lepiej zainteresuj matami GMSa,bo z pewnych źródeł wiem, że już kilka kontenerów z Chin płynie.

 

Przepraszam wszystkich, którzy liczyli na to, że temat za chwilę pojawi się na kolejnej stronie. Nie mogłem się powstrzymać.

 

 

Podaj mi prosze co obecnie z popularnych klockow nie jest produkowane w chinach??? A czy chinskie to zle?? Powielasz mity i brednie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie same ręce jak europejskie. No może czasem ciut mniejsze, ale to w sumie zaleta na produkcji.

Jakość produktu określają normy jakości w fabryce, a nie kraj, w którym są produkowane (szczególnie maty, żeby to spieprzyć, to trzeba być chyba na prawdę zdolnym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...