Skocz do zawartości

Naprawa głośnika


simon-u
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam osoby, która potrafi naprawiać głośniki. Najlepiej z opolskiego ew. Wrocław, Katowice. Kupiłem głośnik na alezło, lecz przez głupotę sprzedającego(złe zabezpieczenie przesyłki) doszedł uszkodzony. Sprzedający ma zwrócić część pieniędzy. Głośnik w niektórych miejscach wychyłu rozłącza się tak, jakby cewka została gdzieś przerwana. Po odklejeniu kopułki widzę, że nie jest spalona. Myślałem z początku, że plecionka nie styka z zakończeniem cewki pod kopułką, ale to raczej nie to. Z czymś takim się jeszcze nie spotkałem więc zbaraniałem :zalamany:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wroclawiu jest jeden serwis w ktorym ja sie stołuje i jutro wybieram sie po odbiór mojego suba

Można adres?

 

to nie lepiej było go zwrócić sprzedawcy ??

Nie sądziłem, że to będzie tak poważne. Po oględzinach stwierdziłem, że sam mogę to naprawić, a ze sprzedającym umówiłem się na zwrot części pieniędzy. Ciężko odzyskać całą kasę za zakupy w internecie i koszty przesyłki.

A ile może kosztować przewinięcie cewki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej to posłać do PassatEQ ? Ma co trzeba do tego głośnika (sprawdzone), a i do profesjonalizmu naprawy nie mam obiekcji. Moja rekomendacja !

 

Do Strokera 15" też będzie miał jakieś podzespoły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym oddał głośnik, przy naprawie okaże się że jest niemożliwa, droga, lub wynikną inne komplikacje a Ty dołożysz sporo do interesu, lub wydasz kasę i zostaniesz z uszkodzonym głośnikiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...