Skocz do zawartości

Ceny za usługi w wiekszych miastach


Marcin165
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem z Wrocławia ale samochód robię zawsze w Rawiczu, bo jest dużo taniej i w dodatku po znajomości (mam tam rodzinę). Ponadto tamte rejony to dość duże zagłębie handlarzy aut, a wiec i mechaników, lakierników itd. Jest duża konkurencja, a tym samym walczą o klienta. Nie mniej jednak bardzo zdziwiła mnie taka śmieszna cena za wygłuszenie samochodu. Mi osobiście nie chciało by się rozbierać całego samochodu męczyć kilka dni w przyklejanie mat i wziąć za to 250-400zł ale to są inne realia niż Wrocław.

 

P.S. Wymiana oleju (3l Elf) + filtr we Wrocławiu 100 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadome, że z ubezpieczenia babki poszło. Moja znajoma jakiś czas temu zagapiła się i lekko stuknęła w tył w miarę nowego paska. W zderzak nic, ale doczepiany hak się coś uszkodził - 3500zł

 

Babka wjechała w tył passata kolegi http://www.furious.pl/robocze/auta/passat.jpg

Zderzak lekko ryśnięty na narożniku, ale tam są delikatne zaczepy i trzeba wymienić cały zderzak - 3460zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wczoraj w nocy obili cały bok auta cała prawa strona zaczynajac od przedniego błotnika kończacz na tylnim wgnoty rysy i te sprawy .

mam tyle szczęścia ze wiem kto to zrobił bo nagrałos ie na kamere bo była tam akurat a sprawców poznałe od razu i spraw trafiła na policje. jako ze mam kuzyna lakiernika i blacharza cały koszt naprawy wycenił mi na ponad gurbo 2000 zł jakos ze idzie to nie z ac ani oc tylko z kieszeni sprawców to sprawa doatkowo w prokuraturze;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...